Ağlamaktan gözlerim şişti?

Arkadaşlar ben başka okuldan yeni bir okula geldim ankaraya taşındık ama kimseyle anlaşamıyorum sadece bir arkadaşım var onunda kankası var benim kimsem yok annemle babam ayrıldı sınıftakiler hep beni dışlıyo geçen gün dövdüler ödevimi yaptım diye hoca beni tutucağına onları tanıyo diye gidip müdüre şikayet etmiş suçsuzken ödevi hatırlattım diye suçlu oldum belli başlı adamları var hep beni dövüyo kafama şişeler kabuklar bıktırdı beni normalde notlarım çok yüksek ama düşük almata başladım bununlada dalga geçiyolar sıramın altına kopya falan koyuyolar ama hoca gene onları tutuyo yani disiplinin yapacağı bişey kalmadı annem falan beni korumak için okula geldi ama aynı gene anneme bile hakaret ediyolar intahar aşamasına geldim ne yapıcam benim kendi halimde kitap okumam ders çalışmam derse katışmam suç mu nolur yardım edin ya sizden başka konuşabileceğim yazabileceğim kimse yok Allah'ım ne olur yardım et benim psikolojik sorunum mu var

0|0
6|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Kac yasindasin

0|0
    0|0
  • Dayan bir zmanlar bende öyle seyler yasadım ama Şu an mühendisim :)

1|0
    0|0
    • 23gün

çok guzel ya Allah işini rast getirsin

• Simdi sen bir sakin ol eger senin icin sorun degilse hangi okul oldugunu bana ozelden mesaj at tamam

0|0
    0|0
  • Hangi okul

0|0
    0|0
  • nedesemki simdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Onlar kim ya kim o serefsizler sana boyle yapabiliyo. Sakin ezilme canım karsilik ver sessiz kalma o itlerde sen sessis kaldkca tepene binerler. Ilerde cok pisman olursun keske susmasaydim ezilmeseydim diye. Olmadi sinifini degistir okulu degistir. Milli egiitmi var git sikayet et. Bu ne ya en sinir oldugum sey.

0|0
    0|0
    • 23gün

Annene soyle baska okula kaydini aldirsin. Olmaz boyle

• Bimer sikayet hatti var ;)

0|0
    0|0
  • Bence okulunu degistir

0|0
    0|0
  • bana sataşanı bende tenhada kıstırıp dövüyordum 😤

0|0
    0|0
  • Cnmmm aynisini bende yaşadım. Cok ezildim. Agladim yiprandim psikolojim bozuldu ama hic intihari dusunmedim. Simdi universi okuyorum rahatim sende gelecegini dusun kotu bisey yapma. Elbey gececek bunlar.

0|0
    0|0
  • Bu ne la yeni nesil cildirdi mi? Amerikan liseleri gibi

0|0
    0|0
    • 23gün

hap icip kurtulmak istiyorum

• 23gün

Sacmalama yeni bir okula kaydol hicbirine yilma

Yükleniyor...