Bir kız neden terk eder? İyi niyetli olmak iyi biri olmak yetmiyor mu? Buna rağmen terk edildim , neden?

Bir kız neden terk eder? İyi niyetli olmak iyi biri olmak yetmiyor mu? Buna rağmen terk edildim , neden?Bir kız neden terk eder? İyi niyetli olmak iyi biri olmak yetmiyor mu? Buna rağmen terk edildim , neden?

0|0
17|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• yakın zamanda terkedilmiş biri olarak hem cevaplayabildigim hemde cevaplayamadigim bir soru. Hiç uzmedim hiç kirmadigim için gitti. beni hayatının merkezine koymasaydin keşke deyip gitti. sebepsiz birden bire

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 13

• Her seven sevilmiyor.

0|0
    0|0
  • 4 s kuralı

zikersen sevilirsin
    seversen zikilirsin

0|0
    0|0
  • geneli böyle. ağırlığını kaybettiğin anda rövaşatayı koyarlar sana. çünkü eğer sensiz yapamam ı ona hissetirirsen basitleşirsin kadınların gözünde. taş yerinde ağırdır dostum hiç kimse seni tanıyacak kadar şanslı olmamalı. ders olmuştur sana :)

0|0
    0|0
  • İyi niyetli olmanın bir manası yok. Gerçekten sevmiyorsa bırakır, gider. Bu her iki cins için de geçerli bir durum

0|0
    0|0
  • Senin iyi niyetinle ilgisi yok. Kızlar genelde heves eder, elde etmek ister. Elde edince hevesini alır sonra birkaç bahaneyle terk eder. Zor gerçekten seven ciddi bir kız bulmak.

0|0
    0|0
  • Yetmiyor dostum. Kızlar vitrin makeni gibidir önce mankenin üzerindekine bakarlar ondan sonra mağzaya girerler. Yani senin sıfatın, makamın mevkin yoksa kusura bakma zor biraz ama bir yere kapak at altına araba çek tamam ondan sonra bak gör kızları sen... Herkesi kastetmiyorum, benim gödüğüm böyle. Benim kaç yıllık sevgilim bile benimle memur olmadım diye konuşmuyor. Ayrılık triplerine giriyor... hey gidi hey...

0|0
    0|0
  • valla ben elimden geleni yapmistim bende yedim tekmeyi :)

0|0
    0|0
  • Küçük bir ergensin biliyor musun? Ben biliyorum

0|0
    0|0
  • Boşver kanka sana kız mı yok...

0|0
    0|0
  • öyle olduğun için

0|0
    0|0
  • kızlar iyi birini istemez, kendilerine acı çektiren adamlara aşık olurlar.

0|0
    0|0
  • seversen... s... sevilirsin unutma unutturma her defasında işe yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...