İzmirde büyü yaptiran var mi?

izmirde buyu yaptıran ve sonuc alanlar?

0|0
8|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Var sonuç cehenneme gidiyolar

3|0
    0|0
  • bu gibi saçma sapan şeylerle uğraşma.

1|0
    0|0
  • Harry Potter bu hafta sonu izmire gelicek bir uğra istersen

0|0
    0|0
  • buyukk gunag yaptırma kımseye

0|0
    0|0
  • yapacağınız şeyde haklimisiniz yoksa nefisten mi?

0|0
    0|0
    • 24gün

nisanlim yabanci uyruklu 4 yildir birlikteydik dukkan açmıştık. tabi hersey benim ustume telefon faturasi bile ailesi beni sevmedi taniyamadiklari icin dedim gidelim nikah yapalim dedi ailen gelmeden olmaz dedim ailem 4 sene ne eksigi varsa karsilamaya calisti benim ve onun cok iyi durumda olan insanlar degiliz annesinin yanina gittiginde ceza aldi ulkeye 6 ay giris cezasi kapat dukkani gel yanima dedi gittim abisi siddet ve zorbalikla beni geri gonderdi onuda dagda bir koye gonderdi is yerine ne telefon verdi ne kimlik ne para simdi 30 bine yakin borc var hapse girmek uzereyim heryerden engellediler hic bir sekilde ulasamiyorum ne evim kaldi ne isim ne ev tutucak param ne yapabilirim varsa yol söyleyin ki denemekten utanmam?

• 24gün

büyüyle zarar yapacaksın sanırım ama bu durumdan kurtarmaz ki seni sana kurtulmanın için bisey lazim

• 24gün

zarar niye yapayim ben bocek bile öldürmem belki geri gelir belki ailesi insafa gelir diye bence sizin dusunceleriniz cok olumsuz

• Soruya bak !

0|0
    0|0
  • izmirli bana büyü yapmıstı 6 yılımı yedi

0|0
    0|0
  • neden İzmir ya anlatsana biraz

0|0
    0|0
  • Gel yapayim

0|0
    0|0
  • Günah bebeğim acısı elbet çıkar yaptırma

0|0
    0|0
  • Ateizme davet

0|0
    0|0
  • Yaptıran tanıdıklarım var ama hem bu dünya hemde ahiretin harap olur perişan olursun. Gerek yok böyle şeylere.

0|0
    0|0
    • 24gün

perisan durumdayim zaten adres verebilir misin

• 24gün

uc aydir dua edip namaz kılıyorum dilimde surekli esmalar biliyorsaniz lütfen soyleyin

• 24gün

Söylesem de senin derdine derman olacak bir şey olmaz yani senin durumun çok farklı.

Kızlar Ne Diyor 8

• boşver büyü nedir yaa fal falan baktır istersen baktırmak sana bu konuda yardımcı olurum düzenli olarak fal baktırırım :D

0|0
    0|0
  • İzmir'i de kaybetik 😅

0|0
    0|0
  • Baya iyi sonuç alırsın. Özellikle geceleri yatağından sıçrarsın falan. Sonra değişik görüntüler. Karışırsın kızım salaklaşma ya

0|0
    0|0
  • bu dünya icin ahiretini mahvetme bence

0|1
    0|0
  • Kanka cahil misin

0|0
    0|0
  • yaptırma, cinleri başına musallat edersin sonra uğraş dur

0|0
    0|0
  • Onu yapmak ya da yaptırmak yerine otur da dua et. Boş islerle uğraşmayin