Lisedeyken platonik aşkınız varmıydı?

Lisedeyken platonik aşkınız varmıydı? ben 4 sene sevdim m k tam 4 sene sevdigimide biliyordu utangçtım o zamanlar lisede ezilirdim dalga geçilirdim böyle ydi işte bizim de hikayemiz şimdi sınıftaki kızları sokakta görünce bana bakıyorlar kafamı bile çevirmiyorum ee dünya degişir insanlar degişir

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Vardı. Ben de onu tam 3 sene sevdim. Sonra okulunu değiştirdi ve bir daha onu hiç görmedim.
    O zamanlar ne kadar salakmışım. Şimdiki aklım olsa gidip açılırdım 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

İb ne bir sınıftı bizim ki :D ben gözlerini tutulmustum her an her dakika bakıyordum 12 de gözlerine bakmayı bıraktım ara ara kaçamak kaçamak bakıyordum o da bakıyordu çok fena oluyor be insan :D

• 29gün

Teşekkürler.

• 29gün

Rica ederim canım <3

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok ya ben gidip konuşmuştum, mutlu son olmuştu. Sevmek sevilmek güzel bir his neden gidip konuşmadın ki..

0|0
    0|0
    • 1ay

ezik bir tiptim lisedeyken sevdigimi biliyordu onu utanıyordum konusamıyordum bide sanki biz insan degilmi şiz gibi bir bok oldu gunda hepsi bakıyor

• 1ay

Yok ya öyle düşünme sonuçta en doğal haline aşık oluyor insanlar. Konuşarak sana karşı birşeyler hissetmesini sağlayabilirdin. En azından denerdin içinde pişmanlık olmuş işte

• Ayşe diye biri vardı haa :)
    Çişliii :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...