Olmak istemediğiniz yerde olmak istemediğiniz kişi olarak yaşamak nasıl bir duygu?

Bu şekilde düşünen arkadaşlar varsa; hissiyatını ve hayallerini merak ediyorum..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Böyle hani üzerine emanet birşey veriyorlar sana olmayan, uymayan ama sen onu mecburiyetten giyiniyorsun ya hani. Aslında geri vermek istiyorsun ama veremiyorsun. Kendini rahat hissetmiyorsun ama katlanıyorsun.

0|1
    0|0
    • 23gün

EİG adayı.. başkalarının hayatlarını senin üzerinden ikince kez yaşama çabası olarak mı görüyorsun şu an içinde bulunduğun durumu? peki çıkış yolu olarak neler düşünür de hayallerinde neler canlanır?

• 23gün

genel itibariyle kendini tanımlaman, bilmen, kendi doğrularını çıkartıp hayata karşı bir bakış açısına sahip olman gerçekten etkileyici. her nerede yaşıyor veya yaşatılıyorsan; bir birey olarak kendi çıkış yolunda başarılar.
      Çok hoş muhabbetti teşekkürler..
      "Her insan özeldir ama bunu her insan bilmez ya da farkına varmaz."

• 23gün

Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Hic biseyi boyle hayal etmemistim zaten hayal kirikligi artik ikinci adim olmus gibi ne kendimi ortaya cikarabiliyorum ne de yasadigim srhirden memnuyetim var

0|1
    0|0
    • 23gün

peki kendini nerde hayal ederdin ve nasıl biri olarak? hayal kırıklıklarını kabul ederek memnuniyetsizliğini nasıl değiştirebilirsin?

• Berbat

0|0
    0|0
    • 23gün

tek kelimeyle açıklayabilcek kadar bıkkın ve hayalsiz olduğuna inanmak istemiyorum..

Erkekler Ne Diyor 1

• ben Şu an bulunduğum yerde olmamaliydim mesela kötü bişey ya sevmedigin istemediğin şeyleri yapmak

0|1
    0|0
    • 23gün

peki neler yapmak isterdin? sevdiğin ya da istediğin şeyleri yapmak nasıl hissettirirdi seni?

• 23gün

öyleyse hayallerinin peşinden gidebilme ihtimalinden dolayı yolun açık olsun kardeşim.. :) nice insanlar var ihtimali bulamadıkları için senin "kötü şey ya" diye nitelendirdiğin kendilerine göre olan hayatı yaşıyor..

• 23gün

hayaller inşallah hayatlar olur :)

Yükleniyor...