Annenisi sevmeyen tek ben miyim?

Babamın tırnağı bile olamaz benim gözümde. Sürekli evde onla atışıyorum gıcık kadın

0|1
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sende anne olacaksın, ne ekersen onu biçeceksin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende sevmiyorum giciik oylee: ///

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Seni doğuracağını taş doğursaydı daha iyi

3|0
    1|0
  • Annen senin için ne fedakârlıklar yapsın sen git anana gıcık de sende yediğin Tabaga sicanlardansin senin üzerinde hakkı olan bir kadın a bu yapılmaz

1|0
    0|0
  • Rabbim acısını göstermesin sana eğer gösterirse odandaki duvarlar üstüne üstüne gelir öf dese bile darılma kırılma üzme

0|0
    0|0
  • vidoe ceksene atismalarin

0|0
    0|0
  • annesini sevmeyen benden uzak dursun. anneye saygı sevgi benim için çok önemli

1|0
    0|0
  • O karşındaki de insan hata yapar belki o da zamanın da öyle yetişmiş bilemessin ama sonuçta annen saygı da kusur etmemen gerekir bence..

0|0
    0|0
  • Unutma cennet annelerin ayağı altındadır

1|0
    0|0
  • Merak ettim Sana baban ne yapıyor Annen ne yapıyor ya da Annenle neden kavga ediyorsunuz?

0|0
    0|0
  • İkisinde sevmiyom :D

0|0
    0|0
  • Ne yaptıki sana izin vermedi diyemi

0|0
    0|0
  • şimdi ne yaptığını bilemeden konusamam.

0|0
    0|0
  • Çok yaşa freud

0|0
    0|0
  • vardır illaki

0|0
    0|0
  • annelrr sevilir

0|0
    0|0
  • Sasirdin iyice

0|0
    0|0
  • İnsan kendi annesine öyle demez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende pek sevmem 🙋

1|1
    0|0
  • Ne kadar böyle bir cümle kursan da ona kızgın olduğun için söylediğin bir kelime Allah korusun annen olmasa kıymetini anlarsın yokluğu o zaman sana koyar bu sadece anne için değil baba içinde geçerli.

0|0
    0|0
  • Anne olunca bir daha söyle bunları

0|0
    0|1
  • Babamdan orospuya varana kadar her türlü hakareti yedim, ahlaka edebe dikkat etmeme rağmen dayaksa dayak küfürse küfür, istediğim hayatı yaşayamıyorum, annem ve kardeşlerim gözümün önünde krizlere giriyolar ve çok daha fazlası var ama elhamdulillah babamı yine de seviyorum. Herkesin imtihanı farklı ve cahil insan çok bunu unutma.

1|0
    0|1
  • Besle kargayi oysun gözünü. Anan seni diguracagina taş doguraymış. Nankör varlık

0|0
    0|1
  • Anne sevilmez mi ya

0|0
    0|1
Yükleniyor...