Ne yapmam lazım?

Merhaba en yakın kız arkadaşım inanılmaz güzellikte bir kız bende sarışın hoş ve oldukça dikkat çeken bir kızım ancak arkadasım standartların gerçekten çok üzerinde güzel bir kız her neyse yıllardır fedakar anlayışlı olan bu arkadasımla bu sene beraber yaşamaya başladık ben böyle olcagını hiç tahmin etmemiştim her konuda patronluk taslıyor ve sürekli ben daha önemliyim tavırlarında bunu ilk fark eden ben değilim cok değişti cevremizdeki herkes bundan rahatsız fakat ben aynı evin içinde sürekli onunlayim artık katlanamiyorum yeri geliyor kurumsal bir işimiz oldugunda açık açık güzel olan benim sen otur ben kendimi gösterir hallederim demekten bile çekinmiyor. Ya da sürekli dış görünüşümle alakalı eleştiri yapiyor. Hiç bir ev işine yardım etmiyor. Herkesi dıs görünüşüyle aşşagılıyor. Egosu rahatsız edici derecede yükseldi böyle birisi degildi bundan dolayı cok huzursuzum çok kötü hissettiriyor. Eskiden ona iltifat ederdim artık resmen açığını aramaya başladım nasıl birden bire her konuda bu kadar bencilleşti bilmiyorum. O neşeli güzel ılımlı kız gitti yerine sadece egoist ve uyumsuz bir kız geldi inanın aynı evde olmasam bir saniye bir arada kalabilecegim davranıslar degil yaptıkları her zaman patron benim havasında ve asla bir şeyden memnun olmuyor hep suratsız sürekli ters tepki içinde ve neşemi emmeye basladı kendimi kötü hissediyorum. Egosu hepimizi huzursuz ediyor. Bu tavrını onunla arkadasca konuşmayı düşündüm ancak iyice ters tepecek bir karaktere sahip sizce nasıl davranmalıyım öneri olan var mı?

1|1
7|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim üniversite zamanında acayip yakışıklı bir arkadaşım vardı.. Tıpkı senin ev arkadaşının sergilediği aynı tavırları sergiliyordu. Tabi ben belli bir süre buna katlandım.. Evin kirası, su, elektrik ortaktı ki bende aşırı bir titiz adamdım.. Bu arkadaşımda tam aksine dağınık ve bir b*k yapmayan bir tipti. Bir gün bunun odasını, hal ve hareketlerini videoya alıp.. Tüm sınıfa projektör vasıtasıyla bir güzel izlettim. Daha sonra sınıfın ortasına çıkıp "Arkadaşlar bu 5 para etmez adam her şeyde en iyi olduğunu söylüyor.. sizinde gördüğünüz üzere diğer tüm insanları aşağılıyor" Şimdi siz olsanız bu p*içi ne yapardınız dedim? Tabi ki ben kendimi hiç aşağılatmadım. Kalitesi yetmez çünkü. Birde mert diye arkadaşım vardı. Onunla bu konuyu paylaşmştık. Daha sonra o sınıfın ortasında "S*ktir edip kovardım dedi" Ertesi günü o egolu şahıs mülahim oldu 1 ay sonrada evden ayrıldı. Çok süper bir andı bana göre.. :)

1|0
    0|0
  • Sen zaten kafanda bitirmissin o arkadaşlığı ama ona son bir güzellik yapıp onunla konuşmayı dene ters tepersede bahanen olur evden ayrılırsin tatlı dil her zaman iyidir karşındaki insan her nekadar anlamasada sen kendine yakışanı yap gönlün rahat olsun 😉

1|0
    0|0
    • 23gün

Evden ayrılacak imkana sahip deglim yinede idare edip bir şekilde sorun yasamamak istiyorum cünkü

• 23gün

Ozaman o yokmuş davranicaksin görmezden geliceksin aynısı bende de olmuştu bende bunu yaptım sonra hersey yoluna girdi.. sürekli onu irdelersen gözüne batio ve rahatsız edio itici gelio ama görmezden gelirsen düşünmezsen huzurlu uyuyabilirsin die dusunuorum 😉

• Böyle tipleri bilirim kendisini birşey zanneden tipler var bunlardan olabildiğince uzak durmak lazım konuşmak vs. Anlamsız hiç bir çözümü yokkk. Daha önceden aynı evde yaşamadığın için farkedememişsin muhtemelen. İlk fırsatta başka eve çık ve selamı sabahı kes. Ben o tiplere zavallı yaratıklar diyorum zavallı ☹️

1|0
    0|0
  • Aleyna Tilki ile yaşadığını düşünüyorum.

Yani kıçına tekmeyi bastığında kendine gelecektir. O g*t aşağı inecek! demelisin.

1|0
    0|0
    • 23gün

Evden ayrılamam evet aleyna tilkiden farkı kalmadı

• 23gün

Evden ayrılma zaten. Onu gönder. Doğru dürüst birini al yanına. Ona kalacak yer çok. Bir tane bile hemcinsi kalmadığında çevresinde, kendinin nasıl bir hale geldiğini anlayacaktır. Biraz da karşı cinsiniz bu hale getiriyor güzel görünümlü kadınları. İşiniz zor ne diyelim.

• Sonuna kadar okumadım. Başta o kadar översen, sonra sana dönüp böyle şeyler yapar. İnsanlar böyledir. Sen onu yukarıya çıkarırsan o da seni aşağıda görür.

1|0
    0|0
  • Kendini begenmis o uzak dur daha farkli ortamlara girip senide surukleyebilir uzak durursan senin icin iyi olur sonuc

1|0
    0|0
  • Konusmalisin

1|0
    0|0
  • Güzel olanı cikerler elleme bir defa ciksinler 😂😂

1|0
    0|0
  • Sakince konuş anlamassa sert bir tavır al gene olmazsa kafa at

1|0
    0|0
  • hamsi pisir ye

0|0
    0|0
  • Sen ayri eve cik

0|0
    0|0
  • Ayrıl

0|0
    0|0
  • Evden ayril sebebte soleme yalnz kalinca akli basina gelir belki kimsesi kalmaynca yaninda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben sana şöyle söyleyeyim; insanları günde 2 3 saat gördüğün ile taniyamazsin belli ki kız arkadaşın baya değişken ve sinsi bir karakter. Yeterince itici ne demek ben güzelim sen otur? Bu şekilde kendine muamele yaptirmamalisin bak ben ayrı eve cikicam 2 3 ay sonra ama yanima arkadaş almak istemiyorum bu insanların saçma sapan degiskenliklerinden çünkü ben kimseyi kirmam tersim de çok tersimdir. Arkadaşlar arasında kuslukte olur kavga da ama böyle köprüleri yakıp havaya giren insanlardan hiç hoşlanmam. Sen belli ki hisli bir kizsin , muhtemel onun yanında da biraz suskun kalıyorsun bu da onu kullanıyor. Tüm ciddiyetin ile al karşına konuş en uygun zaman da kendini hazirladigin da ona aniden "ben gidiyorum hadi eyvallah " de , bak bakalım kalıyor mu o artisliginden eser

1|0
    0|0
    • 23gün

Benden baska pek arkadası da yok yokmuş gibi davranmaya baslasam daha mi iyi olur

• 23gün

yokmuş gibi davranma sana nasıl davraniyorsa öyle davran kendini kaf dağında görmesin , evden de ayrıl

• Bence guzelligi degilde egoistligi ezici tabii buna izin verene. Daha su yazida bile kendini nasil asagilamissin farkinda olmadan. O ztn benden guzel... O senin boyle hissetmeni istiyor olay guzellik değil . Ne modeller var gayet fistik ama ben hic birini olaganustu bulmuyorum onlardan daha guzel olamayacagina gore sana hissettirdikleri goruntunun otesinde. Ennn kisa zamanda ondan uzaklas. Yoksa hayatini mahveder. Soyle dusun yarin senin cok yakisikli bir sevgilin olsa kiskancliktan delirip onu bile elde etmeye calisir. Cunku en iyi o olmak zorunda. Cok kisiliksiz

1|0
    0|0
    • 23gün

Cok yakışıklı bir sevgilim var zaten ve sürekli ilişkim hakkında caydırıcı yorumlar yapıyo of ilişki ne ya gibisinden. Ciddiyeti yakalayamadıgı için hep takılmalık ilişkiler yasıyor ve gercekten erkek arkadasım varlığından dahi cok rahatsız ama aynı evdeyiz malesef uzaklasamam Şu an o imkanlara sahip degilim...

• 23gün

Evet izin vermedim onu baya azalttı ama son davranısı suydu tek anahtar vardı dısardaydik eve erken dönmem gerekti anahtarı bana verirken kendine anahtar yaptır dedi yine egoist bir tavırla. Yani ev onun ve ben kendime anahtar yaptırmalıyım bu artık son damlaydı artık. Kendi adıma cok sabırlı ve asla sorun istemeyen birisiyim o yüzden oldugu kadsr alttan aliyorum ama yeter

• 23gün

Daha ne kadar tahammul edeceksin bu dengesize

• En yakın kız arkadasım diyorsun oturmalı konuşmalısın kesinlikle :)

1|0
    0|0
  • Zamaninda ona cok iltifat edersen egosu sonra tavan yapar, iltifat etmeseydin bence

1|0
    0|0
  • Başka eve

0|0
    0|0
  • Bize söylemek yerine arkadaşınla konuşmayı denemelisin eğerki anlaşamazsanız evleri ayır ve bu arkadaşlığın böyle ilerleyemeyeceğini anlat ve bir daha muhatap olma.

0|0
    0|0
    • 23gün

Şu an ev ayıracak imkana sahip değilim işte sorun bu bir şekilde yürütmem lazım

• 23gün

O zaman muhatap olma kendi haline bırak

• Bnce durum farklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...