Kayınvalidemle anlaşamıyorum. Artık ne düşünmeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum?

benim kayinvalidemle anlasamamzligim vaf sebeb bana evime karismasi gibi skntilar ve bu yuzden gecenlerde gorumcem evime gelip annemi uzemessin edemezsn diye dovmeye kalkti ben ve esim de artik konusmuyoruz kardesi ile. bugun gorumcem kayinvalideme gelmis ve kayinvalidem geldi cocugu istedi benden hatta bir ara bana gelip benden bisey istedigi cocugum kucaginda yoktu sordugumda ise diger gorumcemin onda oldugunu soyledi. megersem beni dovmek isteyen gorumceme gostermek icin almis cocugu ama tabi ben bilmiyodum taki goruncemin sesini duyana kadar. bende esime hesap sormasini istedim yarim saat yalvardim oyle gtti kizmaya ben bu durumu aileme anlatip bosanma fikrindeyim sizce?

0|0
1|10

Erkekler Ne Diyor 10

• O kadar kolay mı ya? Boşanmayı düşünecek kadar uzak mısınız siz evli insanlar birbirinize? Ufak bir sorun. Çözülmez değil. Eşinle beraber çözün yani. Dert edilecek şey mi Allah aşkına.

0|0
    0|0
  • Boşanma agir olur. Ya konuşurum ama uzun olacak bende o kadar yazmayi sevmiyorum telde konuşursak konuşalım. Bendede öyle sorunlar oldu. Karşı taraf olarak olaya nasil bakiyorum anlatayimanlatayim. Otel mi istersen vereyim sen girme den ara. Yok olmaz diyorsandadiyorsanda artik sen bilirsin tamam kardeskardes 😐

0|0
    0|0
  • açık konuş eşinle , sen arkamda durmazsan ben kendimi korurum o zaman da annene kardeşine ters bir laf edersem karışmam. ya adam gibi arkamda dur ya da ben vereceğim cevapları bilirim diyeceksin.. Gerisini eşin düşünsün..

0|0
    0|0
  • Kocan ne diyor duruma

0|0
    0|0
  • boşan gitsin ne düşünüyon bu kadar... hayat kısa..

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar ifşa ediyorsun? Kol kırılır yen içinde kalır!

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık evlisin?

0|0
    0|0
  • neden boşanıyorsun eşin anlıyorsa seni başka bir eve çıkmaya ikna et eşini

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun saglam kaynanaya denk geldin :)

0|0
    0|0
  • haklisin dünyaya bir kere geliceksin başkalarının hayatını yaşamak kendi hayatını yaşa

0|0
    0|0
    • 23gün

yahu şu ergen yorumları yok mu? hayat bu kadar basit mi lan? ortada çocuk var. evlilik var, kutsal bişey var. kurulu bir düzen var çocuğun manevi olarak eksik büyümesi var. Yaşınız yorumları yapmayın ya

Kızlar Ne Diyor 1

• Eşinle ailesi dışında bir problemin var mı ki?

0|0
    0|0
    • 23gün

surekli bu tarz konularda beni ezdiriyo

• 23gün

abisi ona kusmu degilmi bilmiyo bile

• 23gün

Boşanmak gibi çok ciddi bir kararı vermeden önce hele de bir çocuğunuz varken öncelikle kesinlikle uzman yardımı alın. Eşinizle birlikte aile terapasi alabilirsiniz. Dini açıdan da yine ilmine güvendiğiniz din adamlarından bu konu ile ilgili bilgi almanızı tavsiye ederim. Hem sizin hem eşinizin özellikle de çocuğunuzun pisikolojisini düşünerek sağlam adımlar atmalısınız. Aile terapisi veren devlet hastaneleri var bildiğim kadarıyla.

Yükleniyor...