Mustafa kemal atatürk ü nasıl bilirsiniz?

Bugun 10 kasim rahmetle aniyorum hatalariyla dogrulariyla abdulhamitten sonra gelen ve yeri hala doldurulamayan en onemli liderdir allah rahmet eylesin..

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• sadece bilmek değil tanımak lazım mükemmel ötesi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi biliriz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Türk tarihinin en önemli iki üç adamından biri.

0|1
    0|0
  • Şu Dünyada benım ıcın önce Allah (cc) sonra Hz Muhammed SAV Efendimiz ve sonrasında da Atatürktür!!! Gözlerimiz seni arıyor atam senin kurduğun ülkeden eser kalmadı :(

0|1
    0|0
  • minnet borcudur, ödemesi çok güç

0|1
    0|0
  • ruhu şad olsun

0|1
    0|0
  • abdulhamit mi asdasfdfasdas biri şuna osmanlı tarihinde en çok toprak kaybeden padişahın abdulhamit olduğunu söylesin :D

0|0
    0|1
  • Doğrularıda çok yanlışlarıd açok olan rahmetli lider milliyetçi insandı kendisi.

0|0
    0|0
  • Atalarımız ile birlikte girdiği kurtuluş savaşından Yunanlıları süpermenvari bir güçle denize dökmüş ve tek kişiye indirgenmiş büyük zaferin tek kahramanlık lideri.

0|0
    0|0
  • Tek kelime ADAM !

0|0
    0|0
  • Lanetullahialeyh

0|0
    0|0
  • Allah kendisine inanmayana neden rahmet etsin ki?

0|0
    0|0
  • Aşırı paranoyak tutumu bana darbe yaparlar korkusuyla Haliçe demirlettiği Osmanlı donanmasının tamamen çürümesine neden olduğundan Osmanlı Trablusgarb'a asker gönderemedi ve sayesinde Trablusgarb'ıda kaybettik.

Okuma yazma bilmeyen ve hatta imzasını bile atamayıp millete maskara olan Yedi Sekiz Hasan paşa'yı, paşa yapan bu padişahtır.

Annesi sarayda raks eden Rusyalı Ermeni Virjin dir. (Trimüjgan Sultan). Anasından aldığı ermeni kanının gereği olarak devletin yüksek kademelerine hep ermeni soyundan gelenleri atamıştı..

0|0
    0|0
  • ben severim kendisini. sigara içtiği için kızardım ama o zamanlar sigaranın saglıga zararlı oldugu cok geç yıllar da açıklanmıs. affettim o konuda da . içki olayına gelince onu arastırmadım . sigaraya ayrı bir nefretim var babam içtiği için.

0|1
    0|0
Yükleniyor...