10 kasımda çalan sirenlerden korkuyor musunuz?

Bahsi geçen nükleer siren sesi tam 2 dakika boyunca aşırı bir baskı yapıyor ve çok tuhaf oluyorum.

• Aşırı bir gerginlik yapıyor10 kasımda çalan sirenlerden korkuyor musunuz?
    30% (3)16% (3)21% (6)Oy Ver
  • Üstümden uçaklar geçecek gibi hissediyorum10 kasımda çalan sirenlerden korkuyor musunuz?
    10% (1)11% (2)10% (3)Oy Ver
  • Sabah sabah rahatsız ediliyorum10 kasımda çalan sirenlerden korkuyor musunuz?
    10% (1)16% (3)14% (4)Oy Ver
  • Ne kadar gerekli tartışılır10 kasımda çalan sirenlerden korkuyor musunuz?
    50% (5)57% (11)55% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|19

Kızlar Ne Diyor 6

• Neden rahatsız olalım yılda bir kez bir siren sesi duydunuz diye rahatsız oluyorsanız savaşlar çıkınca ne yapacaksınız:) Atatürk içi yapılan herşeye değer

0|1
    0|0
    • 23gün

korkuyorum o ses aşırı rahatsız ediyor.

• 23gün

amin kardeşim.

• 23gün

Siren çalmak nedir ya gidin bir fatiha okuyun adama daha hayırlı

• Gerginlik yapıyor

0|1
    0|0
  • Kulaklarını kapatabilirsin rhatsiz oluyorsan biz şerefle 1 gün boyunca dinleyebiliriz o sesi

1|0
    0|2
    • 23gün

dinlemeyen şerefsiz mi oluyor?

• 23gün

Öyle bir kelime kullanmadim okuman yk mu. Rahatsız oluyorsan kulaklarını kapatabilirsin dedim senin hakkinda

• 23gün

kolay mı o sesi duymamak resmen savaş sesi.

• Ya 365 gunun 24 saatinde sadece 2 dakika bir ses duyacaksınız ondan bile mi rahatsız oluyorsunuz ya ya

0|0
    0|0
  • yüreğim acıyor çok samimiyim.. gözlerimden akan yaşlarla hazır olda bekliyorum.. eminim minnet duygusu olan her insan aynı hisleri yaşıyordur..

0|1
    0|0
    • 23gün

ne minneti be?

• 23gün

@ipsiz-ucurtma siren çakmayın fatiha okuyun da bir işe yarayin diyoruz kötü mü ettik şimdi 😂

• 23gün

@hiperocktif Allah'ın kuluna "bana kul olun" demeyen, kadına değer veren, insana insan gibi davranan padişahlara saygım sevgim sonsuzdur..

• C dedimm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 2 dakikadan bir şey olmaz. Allah başka dert vermesin.

0|1
    0|0
    • 23gün

Amin kardeşim ne yapalım alışacağız müzik dinlerim belki.

• Benim için C ve D seçenekleri bir arada 😒

0|1
    0|0
  • Rahatsız olmayanlar için başka bir seçenek niye koymadın ki?
    Böyle tek taraflı saçma sapan anketler açmayın, amaçsız yani.

0|0
    0|0
    • 23gün

saçma değil çok açık siren bu çalan.

• 23gün

İçen de kendine, içmeyen de kendine. O bir kriter mi gençler?
      Ne içkiyi içmek, ne de içmemek bir marifet. Marifet başkadır.
      Asıl marifet sofraya oturup içkinin hakkını vermek.

• 23gün

Atatürk içiyorsa bende içerim diyende çok duydum.

• Korkmuyorum da rahatsız ediyo açıkcası

0|1
    0|0
  • 364 gün mevcut yöneticilerin gereksiz çenesini ve kulak tırmalayan seslerini duyuyoruz. İlk olarak koyman gereken fotoyu son seçeneğe koyman bile başlı başına saygısızlık benim için. 10 Kasım'da bir müddet çalacak sirenlerden gocunanların yarası vardır elbet. O gün bugünmüş gibi üzer siren sesleri.

0|0
    0|0
  • atatürk anıyoruz saygı sevgi ile

0|1
    0|0
  • Ezan sesi de rahatsız ediyor mu?

0|0
    0|1
    • 23gün

ülke Müslüman beğenmeyen defolsun gitsin.

• 23gün

senin inancından bize ne?

• 23gün

senin kafirliğinden bana ne?

• Gözlerim doluyor o an savaşa falan cagırsalar koşup giderim.

0|0
    0|0
  • 10 kasımda. calan sirenden rahatsiz olanin kulağında degil kanında bozukluk vardir acik ve net

0|0
    0|2
    • 23gün

git işine be köftehor sen neden uzman asker olmadın?

• 23gün

ulan ben manisada uyduruk bir eğitim alıp uluderede yaptım. Çok şükür sağ salim döndüm olay çıkmadı Allaha şükür ama sen buna vatan görevi mi diyorsun?

• 23gün

sen kendine bir gram saygısı olmayan ucubesin. Zenginin çocuğu mankenlere çakarken ben buz gibi havada insan olmayan yaratıkların içinde berbat bir karakolda ömrümün en gereksiz günlerini geçirdim. Kimin için?

• 10 kasımda o saatlerde fosur fosur uyuyor oluyorum, ilgilendirmiyor beni siren miren..

0|0
    1|1
    • 23gün

ne rahatsın be. Ben o sirenle yerimden fırlıyorum ne oldu diye beklerken aklıma geliyor sonra rahatlıyorum.

• 23gün

Olsun, uykudan uyandıracak kadar panik etmemeli.. Panik atak olabilir sendeki..

• 23gün

evet haklısın bunu düşünmemiştim.

• Bu ülkeye hizmet eden herkes bizim atamız ejdadımız. Birbirinizden kopmayın sonumuz iyi olmaz.

0|0
    0|0
    • 23gün

siyasi konu değil sosyal bir durum çok geriliyorum siren sesinden.

• 23gün

Atatürk'ü anmak ne kadar gerekli tartışılır demen siyasi bir konu başa baş.

• ölmezsin korkma

0|0
    0|0
    • 23gün

kişiliksiz olay siren sesi değil adam ol da düzgünce amacını yaz, bir bitmediniz

• 23gün

senin gibi düşünmek zorunda değilim tamam mı sözde solcu herif?

• duygulaniyorum fazlasiyla

0|0
    0|0
  • Senin gibi gereksiz insanların varlığı geriyi bizi gevsek.

0|0
    0|2
  • siren sesi ve sabah ezanı ürpermeme sebep oluyor.

0|0
    0|0
  • Hayır, korkmuyorum. Yalnız bu siren sesi bana aynı zamanda Kıbrıs Barış Harekâtı'nı hatırlatıyor.

0|0
    0|0
  • Saat 9.05 de yatakdan kalkip saygi durusunda. bulcam keske ger8 gelsede ben ölsem

0|0
    0|0
  • Ben yanlış anlayıp sonuncu seçeneğe oy verdim. Anıyoruz diye yazınca olumlu seçenek sandım onu.

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmuyorum, rahatsız olanı da kınıyorum. Darbe savar kornalardan binlerce kat daha anlamlı. Gecenin bir yarısı korna çalıp oradan oraya giderek darbe engelleyenler yüzünden bir çok yeni küfür türettim

0|0
    0|0
    • 23gün

bence kaldırılmalı bu saçma gelenek ne oluyor savaş mı çıktı diye yüreğim ağzıma geliyor.

Yükleniyor...