Yaşı eşek kadar olmuş ama hâlâ çocuk gibi davranan insancıklar (özellikle erkekler) hakkında neler düşünüyorsunuz?

Abi yaşına bakıyosun olgun bir insandır bu diyosun bir tanıyosun ergenliğini yeni yaşamaya başlayan çocuktan daha çocuk, ben sadece yazık deyip geçiyorum ya siz?

1|1
4|37

Erkekler Ne Diyor 37

• Ben 2 hafta once bir numuneye denk geldim
    Yaşi 26
    Lacose pembe thsort siyah apantolon mavi ayakkabi elde tesbih
    Insanda bir agirlik olur. gulmesi bir yana muhabbeti boktan hareketleri tavirlari aman allahim.

1|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s1vMQF1CeiQX
    http://vocaroo.com/i/s0ESXrvtTQD4
    Kadın ya da erkek fark etmiyor... Büyütülecek tip

1|0
    0|0
  • Hayatı laylay lom yaşayan tipler onlar. Aslında biliyorlar herşeyi ama sorumluluktan kaçmak için çocuk yerine koyuyorlar kendilerini

1|0
    0|0
  • Ben de aksine kadınların her halta yorum yapma sevdasını anlamıyorum. Çocuksa çocuktur size ne arkadaşım. Yaşı kaç olursa olsun saf duygu düşünceleri varsa bence bunda bir problem yok. En azından dışarıdan bakan bir göze sorun oluşturacak bir durum yok. Aklı her türlü şeytanlığa çalışan samimiyetsiz sıçmıklar daha mı iyi sence?

0|1
    0|0
    • 29gün

İşte sorun da orda zaten saf duygu düşünce barındırabilen kimseler kaldı mı ki

• 29gün

Yo fazlasıyla var aksine ama bir çoğu kendini korumak için daha doğrusu aa adama bak nelere seviniyor ne kadar basit düşünüyor denmesin diye rol yapmak zorunda kalıyor. Rol yaparken bir an bocalayınca da hayatı alt üst oluyor. Ben de böyleyim demek objektif olmaz ve kendimi övüyor gibi olursun o yüzden en basitinden en yakın arkadaşım gerçekten çocuk saflığında ve o kadar iyi niyetli düşünür ki, hep karşısındaki sevdiği insanın mutluluğunu düşünür. Bazen ona bazı konularda öyle haksızlık edip üzüyorlar ki. Ulan bu adamı bile üzüyorsunuz ya ağzınıza sıçayım diyesim geliyor. Sonra pizza alıp gidiyorum evine birlikte dizi izliyoruz pizza yerken düzeliyor mutlu oluyor. Ulan dünya şu adamların hatırına var be diyorum.

• Valla simdi şöyle söylim. Bunun dalları ayrılır psikolojiye alakali bazı kısmı. Şimdi çocukluğunu yaşayamamistir hep bir psikolojisi farklidir. Birde akli buyumemiş Ler vardır çok sinir bozucu tarzda insandir. Ben genellikle karakterini begenmedigim birisiyle 3 üncüye gorusmuyorum. Dolayisiylada bir faaliyet göstermiyorum

1|0
    0|0
  • Kendini yetiştirmekle alakalı , yaşadığı ortamla , aileden aldığı eğğtimle . Herhangi birinde eksiklik varsa yaş ilerlese de olgunlaşmayı göremezsin

1|0
    0|0
    • 29gün

Bir yerden sonra aileden çıkıyo durum, karakteristik bir şey sanırım karakter olmayınca yaş 50de olsa olmuyo tabi kadın-erkek ikisinde de

• 29gün

Gerekli ahlakı inceden işlemek sanattır ve küçük yaştan itibaren aile bunu yapmalı. Belli yaştan sonra evet ailenin fonksiyonu kalmıyor çoktan karakter oturuyor. Sonrası da malum bocalamak hayatın içinde

• 29gün

Evet maalesef bilmedikleri için karakterin ne olduğunu bocalıyolar bu tip insanlar, haklısın

• selam bile vermiyorum..
    Allah'ın selamın sonuçta..
    değerli..

1|0
    0|0
  • kızlar için de aynı şey geçerli bence 👌😊

1|2
    0|0
  • kötü bir durum yıllar insan bir şeyler katmalı

1|0
    0|0
  • Abya bugun paaka gideyimmi bana baaloon aliysin...

0|0
    0|0
  • Ya oldugun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol...

1|0
    0|0
    • 29gün

Onur'dan seçmeler😍😄😂

• 29gün

Çok uzaklarda değil mutlukuk belki yarında belkide hemen camın ardında. Yeterki görmeyi bil.
      Olmecalatın kapaklarının altından bedava çıkıyomuş 😂😂

• 29gün

Bugünki olmegadan bedava çıkmadı kısmet yarına😂😂😂😂

• Valla yapcak bişey yok shjs ergenliği atlatamadık yani napalım

0|0
    0|0
    • 29gün

Senin profil hep ergen kalsa da olurmuş😂😂

• 29gün

Sana yakışmış sen böyle kalabilirsin bence😎

• 29gün

Peeki 😁

• Bence cinsiyet ayrımı yapmadan konuyu açsan daha güzel olurdu. Dediğin tarzda çok sayıda bayan da var erkek de. Sebebi ne dersen; yaşantılar ve zeka.

0|1
    0|0
  • bazen kadınlara yakışıyor abartılmadikca ama erkekler de tam bir fiyasko

1|0
    0|0
  • Yazik ulen bana 😂😂

1|0
    0|0
  • bir adama 23 yaşından önce hayata atılma şansı vermezsen ergen kalır. adam seninle ilişki yaşayana kadar bırak bir insanın sorumluluğunu almayı fatura bile yatırmamış ki. o seninle daha yeni adam olmayı öğreniyor.

0|0
    0|0
  • el bebek buyumus buyutememisler

1|0
    0|0
  • benim yasim 23ama hala bebeklikten cikamadim ergenligi birak bebegim ben daha besige yatir beni abla 😛😛

0|0
    0|0
  • Umrum dışı

0|0
    0|0
  • 40 yaşında el şakaları yapan adamla , aynı yaştaki sesini çocuk gibi yapan kadın bence bir çay içsinler.

0|0
    0|0
  • Aynı durumu bnde kadınlarda görüyorum damla diyorum ki 26 27 olsun olgundur bir kadınlığı bir hanımlığı vardır tanıyorum 15 yaşındaki ergenden farkı yok.

0|0
    0|0
  • dert etme ergenliğini yaşayamayanlar var sonradan yaşıyorlar işte çocukluk gibi herşeyin sonradan görmesi kötüdür

0|0
    0|0
    • 1ay

Yazık onlara

• 1ay

bırak yaşasınlar doya doya bastırılmış ergenlikleri sonradan topluma zararlı oluyorlar zararın neresinden dönülürse kardır :d

• olgunluk için doygunluk lazım

0|0
    0|0
  • Aynı durum kadınlarda daha fazla var. popüler kültür içinde var olma sevdası boş bireyler yetiştiriyor maalesef. yapmacık yapmacık hareketler... kendin olmak çok mu zor anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Hayatın zorluklarını görmemişse
    Sırtından vurulmamışsa
    Aldatılmamışsa
    Kalbi kırılmamışsa
    Büyümez o erkek

0|0
    0|0
  • Bana kaç kere yazık dedin? Doğru söyle.

0|0
    0|0
  • Ben genelde iki dk fiziksel yaşının adamı ol sonra beyin yaşına geri dönersin diyorum 😊

0|0
    0|0
  • Umursamam

0|0
    0|0
  • Erkekte ergenlik biraz geç bitiyor

0|0
    0|0
  • hiç zorluk gormedım belkıde bu yuzden olgunlasamadım.. hala cocuksuyum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekte de kadında da eğreti durduğunu düşünüyorum..
    Ne için ,, neden böyle tavirlardalar bunu da merak etmiyor değilim..

1|0
    0|0
  • Yemin ediyorum cok uzuluyorum ben büyük yastaki ergenlere. Akıl noksanligi bence cagimizin vebasi

0|1
    0|0
    • 1ay

Hay ağzına sağlık

• 29gün

çok ağır konuşmuşsun.. akıl noksanlıgı ıle ne alakası var. cocuksu olmak hayat nesesı ıcınde buyuyemekte var.. yanlıs lugatlar kullanmayalım. monotonlasmıs bır yasam ıcersınde sponten bir şekilde hayatını ıdame ettıren erkeklere olgun ama hayat kıpırtısı olan ınavatıf dusunen ve yenılıge sureklı acık cocuksu erkege ergen dıyemessınız.. teesuf ederım

• 29gün

Hayat dolu olmakla ergenlik ayni sey degildir.. bizim oralarin bir tabiri vardir 'VETSİZ' diye duyduysaniz bilirsiniz.. insanlar elbette hayat dolu neseli olabilir. fakat bazilari var ki cok yersiz konusur cok yersiz hareket ederler cogunlukla dusunmezler. biz bunlara ergen diyoruz

• Komikler

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum, bilimadamları araştırıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...