NE YAPAYIM ARKADAŞLAR?

kiz arkadasimin ailesi bilmiyodu abisi ogrenmis bana kufur etti cok kötü ben bunu mahkemeye versem hakli çıkıp ceza aldirabilirmiyim? NE YAPAYIM ARKADAŞLAR ?

0|0
2|6

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrıldın mı kızdan sevıyo muydun

0|0
    0|0
  • yuhh lan byle küfür mü olur rabbede etmiş töbee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Direkt bimer. gov. tr adresinden şikayetçi ol. 1 ay içersinde seni karakola çağıracaklar, orada ücretsiz dava açacaklar senin için. Her halükarda haklısın şu mesajları kanıt olarak sunarsan, dediğimi yap vakit kaybetme..

0|0
    0|0
  • hangi il ben indiririm bu manyağı tek yumrukla nasil sövmek lan o

0|0
    0|0
    • 24gün

eyvallah korkumuzdan degil indirmesine bizde indiririz ama ne gerek var dimi

• 24gün

yok kankam sen yanlış anladin soyle bir durum var ben bu isten para kazandigim icin bana yarari var oyuzden didkm neyse sen bilin

• Onu bunu geç istersen mahkemeye ver. Madem bu kadar korkacaktın niye kıza yaklaşıyorsun ki. Seviyorsan karşısına çık yok hevesse boş işlerle uğraşıp ta kızında duygularıyla oynama

0|0
    0|0
    • 24gün

kizla askere gelmeden 2 hafta once tanıştık askere gitcegim gun buluştuk çalıştığı icin 15 dk gorusebildik el ele bile tutusmadik yakinlasma yok bu 1
      2. si korkmuyorum sadece ofkeyle kalkan zararla oturur atasözünü onun üstünde gerceklestirmek istiyorum
      3. su kizin duygulariyla oynucak bir karakterde degilim yargısız infaz yaptin Şu an
      4. su SAYGILAR.

• 24gün

Ben yargısız infaz yapmadım o niyetteysen dedim. Bu tip adamları ne mahkemeyle nede başka türlü korkutamazsın. Ben o tip adamsında demedim. Mahkemeye versende bişey olmaz en fazla para cezası alır ya da onu bile almaz ama kız zarar görür. Bence onunla konuş olanları anlat

• sor bakayım onu babası mı sıçmış o bir kıza aşık olup bakınca doğal da kız kardeşinin kimseyi sevmeye hakkı yok mu eğer edebinizle yakalandıysan sorun yok ama cinsel bir durumla yakalamışsa haklıdır olayı bilmiyoruz ayrıntısını

0|0
    0|0
    • 24gün

8 aydir askerim askere gelmeden 2 hafta once buluştuk 15 dk civari 8 aydir da bulusmuyoruz cinsellik yok

• 24gün

bir bok yapamaz kız seviyorsa sahip çık delikanlı adam konuşmaz yapar o götte yürek olsa yaygara yapıp boş ötmez tavuk mu kesiyor seni öldürse kız kardeşi kutsal bakire mi yine evlenecek boş beyinli bir insan sen düzgünce anlatmaya çalış baktın olmuyor onun ailesi ile konuş babası veya annesi ile olmadı seviyorsan kaçır ben bakarım size gelirse abisi az da bana konuşsun eski sevgilimin babasını dövdüm sırf bu sebepten emin ol bu hayata kız kardeşine gram faydası olmamıştır ama bu konular gelice artistlik yapıyorlar benim de kız kardeşim var adam olan biriyle görüşmesini yasaklamam sonuçta bu bir suç veya ayıp birşey değil edebiyle olsun yeterli

• 24gün

ellerine sağlık mesajin icin kardesim askerde oldugum icin elim kolum bağlı Şu an anca ama ben bunu anama babama hepsini gectim rabbime bile küfür ediyo ben bunu ya hapis ya tazminat ya da herhangi bir suctan ceza cekmesini istiyorum sirf amacım bu yoksa dayak yiceksek yeriz atcaksak atariz ama siddet cozum degil

• Bunu bana gönder

0|0
    0|0
  • Savcılığa ver direk tehdit ediyor diye direk ceza alır. Yoksa bu çocuk sana bişey yapar.

0|0
    0|0
    • 24gün

bisey yapamaz Şu an askerdeyim

• 22gün

Askerliği nirda yapıyon nirda?

Yükleniyor...