Atatürk 'ü özlüyormusunuz?

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem oImak üzere Türk milletine canımı vereceğim.
Mustafa Kemal Atatürk.

Atamızı saygı ve özlemle anıyoruz.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten onu çok seviyorum. Abartmıyorum onun ismini duyunca gözlerim doluyor 😢 Ah ah keşke bu dönemde de olsaydı. Onu saygıyla anıyorum

2|2
    1|5
    • 1ay

Görüşümü eksileyenlere sadece gülüyorum 😁

• 1ay

En kolayı zaten sallamak 😂

• 24gün

Eig için teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• hiç görülmeyeni özlemek..
    ufacık ses kayıtlarını defalarca dinlemek..
    onun gibi olmayı istemek..
    örnek almak..
    zekasına hayran olmak..
    hayallerine kapılmak..
    iradesine inanmak..
    askerliğine imrenmek..
    Sevmek.. Çokça sevmek..

Özlüyorum güzel kardeşim..

2|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Onun gibi ileri görüşlü akıllı ülkeyi zordan çıkaracak en iyi fikri atan bir devlet adamı daha olmadığı için keşke olsaydı diyorum.

1|2
    1|3
  • Ampul kafalilara inat seviyor ve ozluyoruz

1|3
    1|2
  • Hayır özlemiyorum efem.

0|3
    4|2
  • Onun gibi zeki ve ileri görüşlü bir devlet adamı dünyaya gelmedi geleceğini de sanmıyorum. İnsanların dini ne olursa olsun bir devlet adamı dininden ötürü sevilmez, getirdiği yenilikler ve gelişmeler ile sevilir. Ama maalesef insanlarımız her zaman olduğu gibi hiçbir şeyin farkında bilincinde değil. Bugün yaşıyorsak onun ve vatan için canını feda etmiş şehitlerimiz sayesinde yaşıyoruz. Saygı duymayana da saygı duymuyorum. Hiç görmediğim bir insanı bu kadar özlüyorsam, görseydim o zaman ne olurdu düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • he sorma aynen aynen

0|3
    3|2
  • " Eğer ülkeni kurtaracak bir lider beklemekteysen, ben size hiçbir şey öğretememişim demektir. "

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hem de çok

2|1
    0|1
  • Aldığı Kararlar Yaşam Biçimi Ve Ülkeyi Batılılaştırma Eğilimlerindne Dolayı Kendisini Sevmiyorum desteklemıyorum fakat onu seven saygı gösteren insanların oldugunu bildiğim için saygı duyuyorum.

1|2
    0|0
    • 1ay

Ülkeyi batılaştırmaya çalışmadı. Oradaki sistemi Türk halkının geleneklerine göre uyarlamaya çalıştı. Eğer senin için Mustafa Kemal'i sevmeme nedenin bu ise bence bir daha düşün

• 1ay

@Selin1928 Farklı Kitapları Okumuşuz O zaman

• 1ay

Tarih ve ülkemiz adına yapılan çalışmalar sabittir hiçbir zaman değişmez. Bence farkı olan şey bakış açınız

• Her geçen gün biraz daha özlüyorum. Unutturmaya çalışanlara inat daha çok sevgi ve saygı ile.

1|1
    0|2
    • 1ay

İlk öğretim yıllarında bize aşılanan Mustafa Kemal sevgisini dahi özledim.

• o olmasaydı bız hıctık

1|1
    0|1
  • Tekrar Cumhurbaşkanı olarak geri dönecekse özlüyorum.

0|0
    0|0
  • zsa zsa gabor olayından sonra özlemiyorum

0|1
    1|1
Yükleniyor...