Çok asosyalim kızlarla konuşamıyorum napayım :'( ?

Hiç sevgilim olmadı kızlarla konuşamıyorum okulda hepsi gruplaşarak dolanıyolar nasıl konuşayım :'( ?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerle konuş

0|0
    0|0
    • 1ay

Onlarla da pek muhabbetim yok bikaç kişiyle konuşurum sadece

• 1ay

kızlarla konuş kardeşim spora git iyi meslek edin olmadıgın biri gibi görün hediyelik eşya gibi dolanırlar etrafında kullan at

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede kizlara karsi iletisimde cekingenlik vardi. Bu bicok konuda bana engel oldu, bir cok psikiyatriye gittim sadece en son gittigin psikiyatrinin faydasi olabildi. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa 'seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor. Bir anlikta olsa'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da henuz hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenlik konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde gruba ayrilip ona gore cozulucek cekingenlik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• ben konuşuyom da noluyo? selam verdiğim zaman bile sapık dediler bana. yakışıklı değilsen hiç bulaşma

0|0
    0|0
  • O gruplara gırmessen ısın zor. Üniversite mı

0|0
    0|0
  • sakin ol bol bol kitap oku :)

0|0
    0|0
  • rahatmış gibi davran. Karşındakini takmıyormuş derecede rahat davranırsan antiasosyal seviyesine yükselirsin

0|0
    0|0
  • Burdan konuş işte

0|0
    0|0
  • Asosyalsen yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • Selamün Aleyküm de dal aralarına

0|0
    0|0
Yükleniyor...