Ailemden nefret ediyorum dertleşebilir miyiz?

Babam hasta şizofren. Baba sevgisi nedir bilmedim ne babalığını gördüm ne başka bişeyini. Abim var ondan da abilik görmedim. Küçükken hep beni döverdi. Hep küçük düşürür insanlara mahçup ederdi. Sadece annemle muhattap olurdum evde. Ama ondan da nefret ediyorum. Çok zorladım kendimi nefret etmemek için ama artık içimde ona karşı da nefretten başka bisi yok. Hepsini biyolojik ailem olarak görüyorum.

0|0
5|4

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayni durum

0|0
    0|0
    • 22gün

Bence O evden tasin

• 22gün

Senin ne derdin var

• 22gün

Burda anlatamam ki bosver onlari ev al onlardan kurtul

• 0|0
    1|0
  • ilk fırsatta taşın

0|0
    0|0
    • 23gün

Evdekiler de diyorda kendine ev tut diye burdaki rahatım da hiç bir yerde yok

• 23gün

orda rahatsan ailene göz yumcaksın

• Anlat ben dinlerim

0|0
    0|0
    • 22gün

Yazdım konuya daha fazla bisi yok

• Desene sende evden gitmeyi iple cekenlerdensin

0|0
    0|0
    • 23gün

Zaten kaç senedir evden kaçıp kaçıp geri dönüyorum

• 23gün

Şehir dışında yaşayacak gücüm kalmadı. Eskiden çok güçlüydüm ama şimdi çok güçsüzüm. 2 art şehir dışında yaşadım kendime 4 ay gelemedim. Ordaki yaşadıklarımdan dolayı.

• 23gün

Umarim bir gun sende mutlu olursun:((

Erkekler Ne Diyor 4

• Ağabeyin tamam kötüymüş. Baban gerçekten şizofren mi, yoksa yaptıklarından ötürü mü böyle diyorsun? Annen için bir sebep söylemedin, ona niye nefretin?

1|0
    0|0
    • 23gün

Evet gerçekten hasta. İkisi de var nefretlerim arasında. Sığınacak tek dalım oydu oda beni yarı yolda bıraktı. Çok kötü şeyler yaşadım bazı insanları mahkemeye verecek kadar bana sahip çıkmadı

• Hayır dertleşemeyiz

0|0
    0|0
  • İşin zor..

0|0
    0|0
  • üzgünüm :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...