Beni cok uzduler bu hayatta?

Babamdan nefret ediyorum yemin ederim nefret ediyorum bana Baban o senin falan soylemeyin cunku BABALAR ASLA OYLE DAVRANMAZLAR... Sarj istiyordu ve evde 1 sarj vardi kendi sarji arabada kalmis ve sonra kardeslerim dediler yok baska neyle yapalim ve sadece bende vardi ve geldi odaya dedi nerde sizin sarjiniz bende
dedim benimki burda battaniyenin altindaydi ve ben insan gibi dedim burda yanimda ve geldi bana dedi oyle konusma ve vurdu beni ve dedi bana kokusmussun o yatakta oysa ki ben odami temizledim , kis giysilerimi cikardim yaz giysilerini topladim... Hatta bugun baska ulkeden geldik bavuldan esyalari ben yerlestirdim falan yemekleride yerlerine ben koydum... Ve gelmis bana diyo hic Bisey yapmiyosun ve vuruyo..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Onu şikayet et.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kime

• 1ay

Polise, mahkemeye vs ver.

• 1ay

Şu an onun odasindan duyuyorum benim icin nasil sozler ediyor.. Nasil kirici bir insan bunlari dusmanina bile soylemez... Bu evde yasamak istemiyorum

En İyi Kız Görüşü

• görmezden gel sabret çalış ayaklarının üstünde dur 👍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cins miş

0|0
    0|0
  • olur böyle takma öyle sende geçer

0|0
    0|0
  • ee benden de o kadar. maalesef hasta bu toplumun erkekleri.

0|0
    0|0
  • bende babamı sevmem ama gitmesinide istemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni gercekten cok ama cok iyi anliyorum. maalesef tek cozumun evlenmek

0|0
    0|0
    • 1ay

Annem hic destek olmuyor bana... beni neden sevmiyorlar.. Temizlik yapiyorum ve yapmiyorsun diyorlar, bulasik yikiyorum yine yapmiyosun... mesela annem biliyodu bugun topladimi ve ona soylemedi ve beni desteklemedi

• 1ay

cok yakin akadasim aynisini yasiyor tatlim seni gercekten cok ama cok iyi anliyorum onun babasi bizim onumuzde onu dovuyordu hatta sovuyordu. onu evden atmaya bile calismisti. annesi de ayni sekilde ona kiziyordu hic bir ise yaramiyordsun diyordu. arkadasim okula hep aglayarak geliyordu cok yakin arkadasim oldugu icin sani ben yasamisim gibi onun ne hissetigini anliyorum. bu bahsettigim arkadasimin ablasi da var. babasi ayni sekilde ablasini dovup sovuyordu ablasida babasi yuzunden evlendi ve simdi cok mutlu babasinla gorusmuyor. kendi ailesini kurdu mutlu ve huzurlu. sende dayanamiyorsan tek cozum evlenmen

Yükleniyor...