Türkler neden kendine düşman?

Bu soruyu kızlar üzerinden sormak istiyorum. Ben çerkesim. Bilindiği üzere cerkesler kızlarını inanılmaz yüceltir. Her yerde göğe çıkartır. Bu kadar övüncede herkes saygı duyuyor. Çerkes görmemiş insanlar çerkes kızlarının güzelliginden bahsediyor. Bu sadece oluşturulan algıyla alakalı.( bu konuda bilginiz yok ise genelleme yapmayın please). Ama türkler? Özellikle sosyal medyada türk kızlarına olan bu düşmanlık neden? Bir insan neden kendi ırkının kızlarına bunu reva görür? Anlamak güç geliyor. Biz ingilize kızlarının kötü olduğunu söyleyin nasıl çıldırıyor görürsünüz. Ben gerçekten merak ettiğim için soruyorum. Aklım bir türlü almıyor bu ironiyi. Sizin fikirler nedir?

1|0
2|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu tarz yorumda bulunan arkadaşlar genelde Avrupalı kızları tv den tanıdığı için bu tarz genelleme yaparlar. Kendini ifade edemeyen zihniyet karşı cinside etkileyemediğinden bu tarz genelleme yaparak iç dünyasındaki ezikliğini dışarıya karşı koruduğunu düşünüyor başka bir nedeni yok.

1|0
    0|0
    • 22gün

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Cok güzel açıklamışsınız.

• 22gün

Kültürün insana kattıkları bambaşka gerçekten.

• 22gün

Bu konuda çok haklısınız.

• ee kedi ciğer meselesi. sorun şu: erkekler bekareti kafaya takmış durumda. bakire olmayanla evlenmeyiz diyorlar. ama bir taraftan da onla bunla yatmaya çalışıyorlar. kızlar da bunları tersleyince abazalıktan sinirlenip türk kızlarına sövüyorlar. adam dindardır, kendi de öyle yaşar tutturur ben de bakire isterim diye de, siz ne ayaksınız ben onu anlamıyorum. ha bu arada çok güzel kızlarımız var.

1|0
    0|0
    • 23gün

Haklısınız olay bu olabilir. Zaten aklı başında olan erkeklerin bunu yapmadigindan eminim ama abazan takımında bu kadar çok olması can sıkıcı.

• Onlar kıllı kıllı gezsinler etrafta. İğrenç pislikler. Katılıyorum sana.

0|0
    2|0
    • 23gün

Tam olarak hangi fikrime katiliyorsun?

• 23gün

Benim yazdığımı bile anlamamissin ki sen. Gelmiş buraya hakaret etmissin birde. Şimdi küfür de edersin eminim. Sen en iyisi rusla falan evlen ki türk kızının başına bela olma.

• 23gün

Ohoo uza sen.

• bizler kendi ırkımızı beğenmiyoruz ki. sürekli yabancılarla kıyaslanıyoruz.

0|0
    0|0
    • 23gün

Yabancilarla kendinizi kiyaslayan sizsiniz.

• 23gün

Kızlar sapıkça görüyor çünkü türk erkeği her fırsatta kızları kandirma derdinde. Aslinda türk erkegi deyip genelleme yapmayim. Yanlış olur. Ama böyle kendini zeki sanan sazanlar yüzünden kızların algısı; selam verdi çünkü abazan şeklinde oldu bence. Sen o karaktersiz erkeklere kızmalisin. Ayrıca yakışıklı erkek derdinde olan kizlar ergendir, aptaldir biraz. Büyüdükçe geçer. Bizde liseli olduk, elbette aktörlere hayrandik. Ama şimdi karakter ve zihniyetten baska önemli hiç bir şey olmadığını anladık. Sen ergen tayfadan uzak dur. Düşüncem bu yöndedir.

• 23gün

kusura bakmada hiç kimse kızları kandırma derdinde değil ben hiç değildim hem de. bizim salakk Türk kızları sürekli kullanan kandıran erkeklere gidiyosan bunun suçlusu neden biz oluyoruz? seveni üzüp skeni sevmek ne o zaman? ben sevdim üzüldüm nefret edildim sevdiğim kız piççin tekine tercih etti beni. halbuki ben onla ne hayaller kurmuştum ama yok Türk kızıyla beraber olunmaz. tipsizsen hiç olamazsın ztn. bizim ülkede hayat yakışıklı uzun boylulara güzel bizim gibi tipsiz bodurlara cehennem

• bu derenen uzuni
    kiramadim buzuni
    aldim Çerkes kizini
    cekemedim nazini bosuna dememis ozanlar :)

0|0
    0|0
    • 23gün

Ne nazi ALLAH aşkına :)

• 23gün

cok tesekkur ederim allah senden de razi olsun

• 23gün

Ben teşekkür ederim asıl 🙏🙏

Kızlar Ne Diyor 2

• nankörler

1|0
    1|0
  • Çünkü kanlarında liderlik vardır.
    Tek kendileri başta olmak isterler.

0|0
    0|0
    • 23gün

O zaman kendi kadınını yukseltmesi gerekmez mi?

• 23gün

Yazdıklarından hiç bir anlam çıkaramadım. Kusura bakma.

• 23gün

Demek istediğim şu an böyle olmalarının sebebi aile ortamında ezilen kızın sosyal medya da ezilmemesi normal olmaz.

Yükleniyor...