Mutlu yuva kurabilmek için sizce gerekli olan şeyler nelerdir?

Bugünlerde hep bu soruyu soruyorum kendime: Mutlu bir yuvam olmuş olsaydı nasıl olurdu? Peki neden olmadı? Olması İçin ne gerekiyordu? Sizce ne gerekiyor?

0|2
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Biribrini seven iki insan olsun gerisi kurulur hallolur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• güven sevgi sadakat ilgi saygi

1|0
    0|0
  • Şhsen bnde bunu istiom ama özellikle tip ve maddiyattan bize bakan hatun yok tıp o fotoda işte 10 üzerinden 2 anca iş desen bildign 1800-2000 ne çalişan lab. İşcisym ew desen var ama sıfır daire kayanamla altlı üstlü hayatta oturmam dio bütün kızlar peki biz napak bu maasla nası ew alaym yani 10 sene sonra yas 35-40 da bn ewliliği napaym zaten o saate düzgün birini bulmak çok zor şu an bile bulamaıom bulduğumda beni begenmıo vs he benim beklentm ne sahsen manken gbi hatun istemem yanı bnim hatunum sadece bnim olsun orta sekerli güzelliği olsun gözü dışarda olmasın aksam ewe geldimmi ilk işi üstüme atlayp sarılmak olsun en küçük bir tartısmada al yastk yorgan gt salonda yat demesn yanı sahsen ewlıysem hatunumun nefes sesini o sıcaklığını hissetmeden gözüme uyku gırmez neyse bn gdioom yıne kısaca son sevgilimden ayrılalı 4 yıl oldu artk yüzümüze bakan bile yok nerde mutluluk bea

0|0
    0|0
  • sadakat sevgi aşk

1|0
    0|0
  • 2 yumurta süt un kabartma tozu keşke bunlar gerekli olsa marketi eve yığardım ama bilemiyorsun be kanka boş ver fazla düşünme

0|0
    0|0
  • Mutlu bir yuva için eşlerin birbirini anlayışla karşılayıp düşünceli davranması ve hayatlarının geri kalanını sevgiyle geçirmesidir. Bana kalırsa eğer her gün şiddet uygulayacaksın 😂

0|0
    0|0
    • 23gün

Şiddetsiz olur mu di mi ama 😂

• 23gün

Ne yapacaksın ki sabretmekten başka. Sabret ki herşey gönlünce olsun

• 23gün

Yapacak bir şey yok evet

• Güven lazım güveen

0|0
    0|0
  • Saygı sevgi hoşgörü ve çok fazla beklentin olmaması gerekiyor maddi açıdan. Mutlu bşr yuva kuramadımdan kastın evlenmedin mi yoksa yanlış kişiylemi evlisin onu tam anlayamadım

0|0
    0|0
  • kızz

0|0
    0|0
  • //setup//mutlu_yuva. exe

0|0
    0|0
  • mutlu yuvanın temeli öncelikle çocuktur, sonra saygı ve sevgi gelir
    içinizdeki merhameti kaybetmemek umuduyla

0|0
    0|0
  • Önce anlaşabileceğin bir eş adayı lazım :D

0|0
    0|0
  • dogru hedef dogru hayal dogru stratejı dogru ınsan

0|0
    0|0
  • para gerçek sevgi güven uyum hepsi bu

0|0
    0|0
  • Ankayış. Hoşgörü. Fedakarlık. Saygı. Ve sevgi ve aşk. Yanlız bunların karşılıklı olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Doğru insan para sadakat

0|0
    0|0
  • Geç mi kaldın ne

0|0
    0|0
  • Kısmetini açman lazım, aile olarak örnek olmanız lazım, düğünlerde derneklerde gözükmen lazım

0|0
    0|0
  • sen ve ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dogru insan, sana saygılı, annesine saygılı bir adam olursa o evlilikte mutluluk olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...