BABAM ANNEMDEN BOŞANMADAN SEVGİLİSİYLE YAŞIYOR. nereye ŞİKAYET EDEBİLİRİM? para göndermuyor okulu bıraktım buyuzden?

AVUKAT! Var mı aranızda. babam bizi küçükken terketti, bizide annem büyüttü. ve 4 yil önce babam geri geldi, aile apartmaninda yaşadığımız için onu kabul etmek zorunda kaldık. ama o sürekli hakaret küfür etti evden kovdu. en sonunda annemler dayanamadilar geçen yıl bizim evimizden ayrılıp kiraya çıktık. bende o sırada üniversitesitedeydim. babam yurt paramı yatiriyodu bazen. ama onuda yapmamaya başlamıştı, sonra öğrendik ki SEVGİLİSİYLE bizim evimizde yaşıyormuş. ve mayıs 2016da bana DÜS YAKAMDAN şeklinde bir sesli mesaj gönderip her yerden engelledi. bu yıl okula gittim ve PARASİZLİKTAN GERİ DÖNDÜM BIRAKTIM. bide ustune araba almış Babam. nasıl ŞİKAYET EDEBİLİRİM. nereye basvurabilirim nolur yardım edin.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ee ayrilmadilar mi annenler? Ayrilsinlar nafaka talep etsin. Mesajlari falanda silme hatta sevgiliyle yasadigini belgele sunun mahkemeye

0|0
    0|0
    • 26gün

nasıl belgelicem işte

• 26gün

o zaman sahit bulacaksaniz. sahitte yoksa Allaha havalesiniz

• 26gün

ordaki insanlar okadar kötü insanlarki kimse şahit olmaz. bırak şahit olmayı gezmelere gidiyolarmis birlikte. derdimde buyuzden zaten

Yükleniyor...