Mutluluk sizin için ne demek?

En ufak şeylerden mutlu olabiliyorum ben herşey mutluluk gibi bende sizin için nedir?😁😁

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bazen yenilen güzel bir yemegin üstüne yakılan sigaradır, bazende özlenen bir sevgiliye doyasıya sarılmak, bazende uzaktaki dostun telefonudur o... her sekilde cıkabilir karsımıza bazen bir cocuk bazen bir eş, bazen bir aile... önemli olan onun sekli değil onun nasıl yakaladıgımızdır onu görebildigimiz yerde yasayabilmemizdir. sıcak bir agustos gecesi yatagınızdan kalkıp kanasıya içtiginiz bir bardak sudur bazen mutluluk bazende yarin gözündeki bir sevdalı bakıs... o her yerdedir her sekildedir, önemli olan beklemek değil görebilmektir...

0|0
    0|0
    • Yani onemli olan ani yasamak o zaten bize geliyor. 😊😊 güzel bir bakış açısı

• sızınle aynı dusuncedeysek buguzel bırsey enazından yalnız olmadıgımı bılıcem :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Mutluluk birşeyleri başarabildiğini görmekte bence. Ne olursa olsun bir kavanozun kapağını açarken ve ya bir dersi geçince ve ya cok istediğin birşey gerçekleşince mutluluk hepsi işte:) ama hepsi anlık..

0|0
    0|0
    • Evet. Zaten mutluluk kalıcı bir duygu değil zaten. Ama herkese uğruyor bence sık sık önemli olan görmek 😊

• O garip tamlamaları arada bir bana da göster merak ettim 😁😁

• valla Şu an şöyle baksamda görsen anlasan diyorum yazınca anlasılmıyor gibi anladın sen )

• Vallahi mutluluğu Rabbimde gördüğüm gibi hiç bir şeyde görmedim.

0|0
    0|0
  • Mutlulugun formulu cok acik Prenses, 1 sen, 1 ben 1-2-3-4...10 cocuk (şahsına diil) )))

0|0
    0|0
  • Çok büyük şeyler benim için imkansız ve zor

0|0
    0|0
  • Tanimini bilmedigim bir duygu.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu mutlu olanlar cevaplasın. Hic olmadm

0|0
    0|0
  • mutlulukmu o ne?