Erkek arkadasimla et yemekten ilgili konusuyorduk yedigim organlari saydim sen simdi benide yersin dedi ne cevap versem?

sevgili degiliz ama bayadir konusuyoruz, Ben sok ben iptall ahahahah zayif oldugumu biliyorrr ama napim actimm iskembe dil beyin ne varsa saydimm benden tiksinmismidir yoska?

Güncellemeler:
23gün Nasil toparlayabilirim durumu
23gün Guncel

0|0
0|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Genelde soyle bir durum var sakatat kizlar yemez ve konusu acilinca iyyyy igrenc derler bence senin bunlari yemen bir erkek icin iyidir :)) toparlanacak birsey yok sakatat candir

1|0
    0|0
    • 23gün

Vayy helal olsunn, iste adam bee, sonra iy ben bunu yemem iy bu kokuyo iy bu soyle diye ceksinlerr dirdiri

• 23gün

Ahahahah mum isiginda kelle bence romantizmi zirveye tasir :D ciddi soyluyorumm , vee tesekkurler boyle dusunmene cok sevindim

• 23gün

Ne demek bende boyle birini gordugume sevindim 😌

• Hayvan eti yemiyorum de

0|0
    0|0
    • 23gün

ulan zaten hayvan etinden konuşuyolar laf sokucam diye saçmalama

• 23gün

Hayvan eti yediğini bizde biliyoruz ama yaZdıgında hayvan eti diye bişey belirtmemiş. İşin gırgır tarafına bak bir akıllı siZsiniz.

• Ben tiksinirim oyle konusan kizdan. Bozuntuya verme senide yerim evet falan de. Ama bu cumleyi baska anlamda kullanmadigina emin misin ben biraz fesatimda.

0|0
    0|0
    • 23gün

Nasil yanii, off senide yerim diyemen, saka tabii yemek ayirt etmem favorim iskenderdir dicem😅

• Iyy bide kız Olcan nasıl yiyon onları 😂😂

0|0
    0|0
    • 23gün

AHAHAHA ben yerim, biz insann degilmiyizz

• Çocuk senden tırsmış :) açken ne bulursam yerim desen daha iyi olurdu 😂😂

0|0
    0|0
    • 23gün

Offf gercektende tirsti bence nasil toparlayabilirim

• 23gün

Es dost durumlari, Allahimm nerden nereye geldik :D iyi birisin :) sen boyle pahali restoranlar yerinee gotur beni kokorecciye diyen bir kiza ne cevap verirdin peki :D

• 23gün

İyi gibi şimdilik 😊Sende iyisin sağol 😊Kokorec seven kız candır derdim heralde 😊

• insan gibi görünmeye çalış

0|0
    0|0
    • 23gün

AHAHAHAH adim cikti bir kere vampire

• 23gün

Ben çok tiksinirim yok onu yiyorum yok bunu yiyorum deyi anlatan kızdan

• 23gün

O saydii bende anlattim sonra allahallahh yemesinimi kiz acmi kalsin

• hayır tiksinmemiş sadece şaka yapmış

0|0
    0|0
  • İnsan eti haram olmasa seni yerim derdim bende

0|0
    0|0
  • yerim acimam de bise olmaz makaraya devam et :))

0|0
    0|0
  • sana yavsiyor =)

0|0
    0|0
  • Haza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...