Erkek arkadasimla et yemekten ilgili konusuyorduk yedigim organlari saydim sen simdi benide yersin dedi ne cevap versem?

sevgili degiliz ama bayadir konusuyoruz, Ben sok ben iptall ahahahah zayif oldugumu biliyorrr ama napim actimm iskembe dil beyin ne varsa saydimm benden tiksinmismidir yoska?

Güncellemeler:
Nasil toparlayabilirim durumu
Guncel

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde soyle bir durum var sakatat kizlar yemez ve konusu acilinca iyyyy igrenc derler bence senin bunlari yemen bir erkek icin iyidir :)) toparlanacak birsey yok sakatat candir

1|0
    0|0
    • Vayy helal olsunn, iste adam bee, sonra iy ben bunu yemem iy bu kokuyo iy bu soyle diye ceksinlerr dirdiri

• Ahahahah mum isiginda kelle bence romantizmi zirveye tasir :D ciddi soyluyorumm , vee tesekkurler boyle dusunmene cok sevindim

• Ne demek bende boyle birini gordugume sevindim 😌

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben tiksinirim oyle konusan kizdan. Bozuntuya verme senide yerim evet falan de. Ama bu cumleyi baska anlamda kullanmadigina emin misin ben biraz fesatimda.

0|0
    0|0
    • Nasil yanii, off senide yerim diyemen, saka tabii yemek ayirt etmem favorim iskenderdir dicem😅

• yerim acimam de bise olmaz makaraya devam et :))

0|0
    0|0
  • İnsan eti haram olmasa seni yerim derdim bende

0|0
    0|0
  • Hayvan eti yemiyorum de

0|0
    0|0
    • ulan zaten hayvan etinden konuşuyolar laf sokucam diye saçmalama

• Hayvan eti yediğini bizde biliyoruz ama yaZdıgında hayvan eti diye bişey belirtmemiş. İşin gırgır tarafına bak bir akıllı siZsiniz.

• Çocuk senden tırsmış :) açken ne bulursam yerim desen daha iyi olurdu 😂😂

0|0
    0|0
    • Offf gercektende tirsti bence nasil toparlayabilirim

• Es dost durumlari, Allahimm nerden nereye geldik :D iyi birisin :) sen boyle pahali restoranlar yerinee gotur beni kokorecciye diyen bir kiza ne cevap verirdin peki :D

• İyi gibi şimdilik 😊Sende iyisin sağol 😊Kokorec seven kız candır derdim heralde 😊

• sana yavsiyor =)

0|0
    0|0
  • Iyy bide kız Olcan nasıl yiyon onları 😂😂

0|0
    0|0
    • AHAHAHA ben yerim, biz insann degilmiyizz

• insan gibi görünmeye çalış

0|0
    0|0
    • AHAHAHAH adim cikti bir kere vampire

• Ben çok tiksinirim yok onu yiyorum yok bunu yiyorum deyi anlatan kızdan