bir kıza neden kimse yaklasmaz?

Bugün bir kızla tanıştım sohbetimiz bayağı uzun sürdü tatlı hoş bir kızdı konuşmasıyla düşünceleriyle, ne çok güzel ne de çok çirkin bu zamana kadar kimse arkadaşlık teklifinde bulunmamış çok şaşırdım dışardan soğuk görünüyosun tesadüfen tanışmasak ben de yanına yaklaşamazdım vs. dedim ama tek sebep bu olabilir mi? Baktım sosyal medya da kullanmıyor?

0|0
2|5

Erkekler Ne Diyor 5

• o arkadaşın şekilciyse kimse yaklaşmaz tabi. bütün erkekleri potansiyel sapık olarak görüyosunuz. tipsiz biri gelse abaza diye kırıyosunuz. bu durumda neden yaklaşalım o kadar mal mıyız biz? siz ilk önce şu şekilciliği bırakın tipsiz veya kısa olan erkeklere karşı nefretinizden arının biz de size yaklaşırız efendi efendi

0|0
    0|0
  • erkeklerle göz teması kurmuyordur vede samimi olmuyordur tabi sosyal medyada bir etken

0|0
    0|0
  • butun hepsi boyle

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar öyledir dışarıdan sessiz sakin görünürler ama sohbetleri çok hoştur aynı ben :D

0|0
    0|0
  • Elektrik alamamislardir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sosyal hesap dışında kalanların hepsi beni anlatıyor. Geçmişte yaşadığı bir şeylerden dolay güvensizlik oluşmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • bende anlamam güzel kızların aşk acısı çekmesini ve arkadaş ortamının olmamasını

0|0
    0|0
Yükleniyor...