Sporcular bir bakin hele?

Sppexular bir bakin hele. gevrek aldimd normalde life life yulaf ezmesi aliyodum ama o kalmamis bende bunu aldim sizxe sikinti yapae mi sabah bir tabaga koysam icine kuz dogrsam yagsiz sutle yesem siskinlik yapar mi oranlari altta?
Sporcular bir bakin hele?

0|0
4|3

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu yenirmi bee sıkıntı yaparmi dediğin sey yapmazsa sıkıntı😂 Icinde ne kimyasallar var besin degerlerini degil içindekileri oku

0|1
    0|0
    • 26gün

ya ciddiyim bir iki gün yesem bari sıkıntı olur mu :(

• 26gün

almissin okadar ye buseferlik bidakine dikkat edersin

• Yulaf muz ve fıstık ezmesi ile harika kurabiyeler yapabilirsin aklında olsun

0|1
    0|0
    • 26gün

evet görmüştüm o kurabiyeleri falan ama hiç yapmadım saolsın ama fıstık ezmesinde şeker ve yağ cok ya

• 26gün

Katmasanda olur

• 26gün

saol knkam

• Rafta satılan hiç bir ürün sağlıklı değil zaten o yüzden içindekilere bakman sadece daha yüksek veya az besin değeri olduğunu göstericek. Raftan alıyorsan yediğin şey fark etmez bence 😄

0|1
    0|0
  • Bir ise yaramıyor bunlar

0|1
    0|0
    • 26gün

ama aldım ya :( bir iki gün yesem sıkıntı olur mu

• 26gün

Yok ya olmaz ye bundan sonrakilerde dikkat edersin bidaha almazsınn

Erkekler Ne Diyor 3

• hocam daha doğal beslen. Sabah bunu sütle yiyeceksin ya hani. o süt te sağlıklı değil ki. sağlıklı sütü de inek altından alman lazım. yağsız peynir şekersiz ya da az şekerli çay zeytin ve kepekli ekmekle devam et bundan daha iyi

0|1
    0|0
    • 26gün

tüh ya ama aldık bir kere bir gün falan yesem diger güne yulafı alırım?

• 26gün

ye tabi ama dediğim daha sağlıklı bence.

• Ara lifaa lif al hocam bunlar beş para etmez

0|1
    0|0
    • 26gün

ama aldım bunu bir kere yarın akşam alırım life lifi şimdilik yesem bir kaç kez sıkıntı olur mu

• Bir halta yaradığı yok arkadaşla bir kaç gün denemiştik hiç bulaşma bile

0|1
    0|0
    • 26gün

aldım ama ya :(

• 26gün

Karnını doyurabilirsin ama faydası olacağını pek sanmam :)

• 26gün

tüh ya neyse hocam saolsın en azından yap şeker oranı az ırdan kurtarırırm artık

Yükleniyor...