Kızların dar pantolon işini abartması?

Artık ciddi şekilde sıkıcı gelmeye başladı ya hepsi birbirinin kopyası fiziği gösterme çabaları falan cidden saçma geliyor bol giyen kızlar daha çekici gelmeye başladı daha farklılar sıradışılar.

1|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Görüşüne saygı duymak zorundalar...
    Bazıları baya abarttı ama tercih meselesi güzel olduklarını sanmalarıda işin tuhaf yanı

0|2
    0|0
    • 24gün

Yok kimin ne giydiği pek ilgilendirmiyor zaten değiştirsinler diye bişeyde söylemedim sadece kafamı nereye çevirsem görüyorum aşırı saçma bir hal aldı bana göre

• 18gün

Teşekkür ettim 😃

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Beyinleri yıkanıyor ve ne yakışıyor ne yakışmıyor karıştırıyorlar. Algıları tecavüze uğramış resmen. Çok çirkin çıplak gibiler. Giyim tazları ile resmen ''gelin bana tecavüz edin'' mesajı veriyorlar. O kadar da s. alak ve şuursuz olunmaz. Allah akıl fikir versin. Yok anlamadığım nası rahatsız olmadıkları tüm kıvrımları ortada herhalde hoşlarına gidiyor vücut hatlarının diğer insanlar tarafından süzülmesi.

1|1
    2|0
  • Bol pantolon giymeyi sevmem

0|0
    0|1
  • Senane asdj

1|0
    0|1
  • İspanyol paça en sevdiğim

0|1
    0|0
  • tercih meselesi

0|1
    0|0
  • biz kizlar sizin o taytli pantolonlariniza birsey diyormuyuz sonrada corapsiz ayakbi altina giymenize ortalikda minos gibi geziyonuz yavrucum ona bisey demiyoz siz bizim giymimize karisiyonuz

0|0
    0|0
  • ya kime. ne sana ne bana ne bize. ne kim. ne isterse giysin onlar sana diyor mu her yaz niye yarim. kol giyiyorsun diye

1|0
    0|1
    • 24gün

Peki bu söylemine şöyle karşılık vereyim o zaman. Ben kimsenin giyimine karışmıyorum beni sıktığını düşündüğüm için düşüncemi beyan ettim. Benim düşüncemden sanane

• 24gün

Puf şuraya iletişim kurmasını konuşmasını bilenler yazsın lütfen ya uğraşması zor iyi akşamlar sana

• 24gün

ahahah kıçımın halkla iliskiler uzmani

• Cok yanlis bir dusunce. Dar pantolon giymek fizik gosterme cabasi degildir

0|0
    0|0
  • erkeklere soralım bunu bide siz hiç sexsy olmuyosunuz taytla pantolonla dar heryeriniz belli arada kusasim geliyor bizemi ozeniyonuz

0|0
    0|0
  • İyi sana çekici gelmiyorsa hemen çıkartalım yakalım dar pantolonları.

0|0
    1|0
    • 24gün

mesela önümüzde yürüyorlar dar pantolonlu biri biz veya ben diyim baska taraftan gidiyorum ya da önüme geciyorum sonra birde sapık gibi bakiyorlar

• 24gün

Bilinçaltında seks objesi olarak görüyorsun da onun için öyle aslında rahatsız olduğun falan yok.

• 24gün

Bende onu diyorum çıkartın

• Çook haklısınız. Bir kız olarak ve skinny sever biri de olarak size hak veriyorum. Giyerler çıkarlar öyle ondan sonra da niye orama burama baktın sapık derler. Karşıyım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dar pantalonun abrtilmis hali nasil oluyor onu cozemedim aga. dar dar dir abartilisi nasil

0|0
    0|0
Yükleniyor...