Inanmiyosun bari saygin olsun?

Boyle bisey gormedim ben.. yurtdisinda dogup buyudum ve bu zamana kadar hic kimseden dinimle alakali kotu bir soz duymadim. universtede bile profa dayanamayip agzimi actigimda adam bana " haddimi astiysam ozur dilerim" dedi.
Hayal kirikligi yemin ediyorum, inanmiyosunuz anlarim ama inanana saygisizlik etmeyin. insan gibi haddinizi asmadan soyleyin ne soyliyecekseniz!
Herneyse soruma gelecek olursak : siz gercekten insanlarin dusuncelerine saygi duyuyomusunuz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Duyuyorum. İnsan olmak bunu gerektirir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Haklisin "insan olmak bunu gerektirir"

Erkekler Ne Diyor 6

• İnananlar bazen bana küfrediyor ben sadece basit bir din eleştirisi yapınca. Ben kimsenin diniyle dalga da geçmedim küfür de etmedim. Yeri gelmişken kendi şikayetimi dile getireyim dedim sadece.

0|1
    0|0
    • 1ay

Dogru boyle tiplerde var.. duzgun bir sekilde konusamiyosun bile, izin vermiyolar

• İnançlı birisiyle tartışırken bazen normal bir ifade bile kırıcı ya da saygısızca gelebiliyor. Mesela ben muhammet diyorum hz. demediğim için saygısızlık etmiş gibi görünüyorum. Bence hassasiyetlerinizi gözden geçirin. Ayrıca "inanmıyorsan da saygı duy oç" diyenlere diyorum ki muhammet niye putperestlere saygı duymadı? Adamların en kutsalı olan putları niye kırıyon? 😛

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben bir insanin uslubuna bakarim.. "hz" demissin dememissin fark etmiyo benim icin, bir Muhammed demek var bide Muhammed demek var yani. saygi duymadi? "... senin dinin sana benim dinim bana" diye ayet var..
      kabenin icindeki putlardan bahsediyosun kirmasi yerinde bir karar. putperestligi ortadan kaldirmaya gelmis biri, neden mekkeyi feth ettikten sonra kabenin icindeki putlari oylece biraksin?😊( Emoji koyiimde sakin oldugumu bil :)) )

• Duymuyorum

0|0
    0|0
  • Hepsine değil ama saygısızlık yerine göre tepkim olur

0|0
    0|0
  • duymuyorum

0|0
    0|0
  • Oncelikle onları muhattap alip söz soylemeye mi calisiyorsun? Lutfen duvarla konusmus olmaktan bir adim oteye gecemezsin onlardan cok fazla varda buralarda yapacak bisey yok havlasinlar birak bizi etkileyemez ne demek istedikleri 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

Calismiyorum, sadece yabancilardan duymadigim seyleri turklerden duymak uzuyo beni

• 1ay

Sonucta bu ırk meselesi değil kişilik ve karakter meselesi.. Bizim gibi Türklerde var onlar gibilerde kendilerine turk demeleri bir anlam ifade etmiyor

• 1ay

Haklisin.. karakter meselesi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...