Benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Uzun olacak ama okursanız sevinirim..

Bu sene üniversiteye başladım. Telefonum nokia 3100 tarzı bir telefon, yengemin eski telefonu. Ailesinden kolayca harçlık isteyen biri bile değilim, 1 kere bana telefon alın demedim. Üniversiteyi tam burslu kazandım yine demedim.
Ama sınıf wp grubu var telefon illaki gerekiyor, çekmem gereken notlar oluyor yapamıyorum. Sorun maddiyat olsa bundan şikayet etmek karaktersizlik olur ama alakası yok.
Abim yengeme iphone aldı, yine yengemin eski telefonunu (galaxy s4mini) bana verecekti ama numaraları aktarması gerekiyordu. O telefon da bozuk sayılır, aşırı ısınıyor o yüzden yengeme yeni telefon aldı ama benim elimde ısınsa patlasa ne olacak dimi (!) Babama o telefonu bana vereceğini söylemiş babam da "ne gerek var tableti var onun" demiş. neyse babamı ikna etmiş ama 2 haftadır hâlâ getirmedi telefonu.
Eniştem ablama 2. el note5 almış (sadece 13 gün kullanılmış ve 700 tl indirimli tertemiz telefon) ablam enişteme trip atıyordu bana 2. el telefon mu layık gördün diye. Peki ben ne yapayım? Artık sinirlerim yıprandı ben ne yapayım? ya da benim yerimde siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
1|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Abinle ya da babanla kiminle daha rahat konuşabiliceğini düşünüyosan git onunla konuş bence böyle böyle diye anlat

0|0
    0|0
  • Olur öyle canını sıkma

0|0
    0|0
  • Uzun olmus okuyamadım, özet geç gızz

0|0
    0|0
  • herkes her şeyın en ıyısıne layıktır ama bazen hayat sana tersten bakar. olmuyordur.
    abın baban senın bu durumunun farkında değilse onlarda bışeylerı ıskalıyorlar demek. nasıl yaparsın bılmıyorum umarım en kısa zamanda gönlünde olanlara sahıp olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zor durum, yani bence dile getir ihtiyacım olur de simdi çok ucuz akıllı telefonlar var yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...