Ne anlama geliyor?

Arkadaşlar bizim okulda bir hoca var ve tavırları çok garip. Nedenini anlamadığım bir şekilde bana sevgi dolu yaklaşıyor. İlk karşılaştığımızda bana o kadar içten bakmıştı ki şaşırmıştım. Ben sınıftayken kapının önünden geçip bana bakmalar , kapının camının önünden defalarca geçip bakmalar. Bir gün yemekhanedeydik hocaların önünde bana öyle dikkatli baktı ki çok utandım. Iyi bir insan ve yine de araya mesafe koydum. Soru götürdüğümde sorularımı çözerken ellerinin titrediğini gördüm ve ona dikkatli bakınca utandığını farkettim. Bir süre baya uzak davrandı bildiğiniz benden kaçtı yani ki hep araya mesafe koydum.Öğrencisiydim sonuçta. Bir gün derste saçlarıma dokunur gibi oldu , sınıftan bir arkadaşım " Napıyosunuz hocam?" Diye çıkıştı (zaten hocanın bana olan tavırlarından dolayı birşeyler imalayanlar olmuştu önceden) sonra hoca da saçımda birşey varmış gibi davrandı. Sonra yüzüme dokunur gibi oldu ben kendimi geri çekip tersledim " yüzünde kirpik vardı" dedi. Bu yaptıklarını hiçbir zaman kötü algılamadım ama sizce ne anlama geliyor? Adam sapık falan değil ve ben tersledikten sonra kardeşim falan demelere başladı? Sevgilisi falan olduğunu söyledi (sınıfla muhabbet ederken )

Güncellemeler:
24gün Yok mu başka düşüncesi olan?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...