Arkadasim kendini çok begenmiş davraniyor?

Cok kilolu ve kisa boylu biri ve guzelde degil. Ama ben iltifat ediyordum mutlu olsun diye. Hicbi zaman dis gorunusu hakkinda kircak birsey demedim aksine iyi seyler dedim. Ama bu aralar ben senden guzelim diyip duruyor. Baskalarinida elestiriyor, kendisine bakmadan. Ben zayif ve uzun boyluyum dis gorunus olarakda begenilen biriyim. Ama arkadasimdaki bu kendisini benden ustun gormeye calismasini anlayamiyorum. Arkadaslikta guzelligin ne onemi var? Sanki sen cirkinsin ben daha guzelim demeye calisiyor sakayla karisik da olsa. Napsam sizce? uzuldum biraz. bir ara bana sen guzelsin niye bunla takılıyorsun seni düsürüyor demislerdi. Ama umursamamistim insan ayirt etmedigim icin :/

0|0
5|4

Erkekler Ne Diyor 4

• iyi demissin

0|0
    0|0
  • Bence bitir görüşme o senin dostluguna layık dgil

0|0
    0|0
  • Takma

0|0
    0|0
  • Boş ver umursama kimseyi kırmaya gerek görüntü ortada

0|0
    0|0
    • 1ay

Haklisiniz kendini kandiriyor

• 1ay

Haklisin gorunen ortada zaten

• 1ay

tamam bak kendi sıkıntı nı kendin çözdün boş ver takma kafaya görünen ortadadır

Kızlar Ne Diyor 5

• sanırım kıskanıyor ama o şakayla karışık söylüyorsa sen de şakayla karışık cevabını ver sustur ama aranı bozma

0|0
    0|0
    • 1ay

2 3 kere ayni seyi dedi sakaninda bir yeri var

• 28gün

bidaha söylerse hiç çekinme cevabını ver görünen köy klavuz istemez de sana ne dese de içi içini yer merak etme

• ne kadarda haset bir arkadasin var

0|0
    0|0
    • 1ay

Bilmiyordum boyle oldugunu

• 1ay

Kiz herkesi elestiriyor. Bende dedim ki milleti elestirme oda senin hakkinda oyle dusunuyordur dedim. Elestirdigi kizlarda kendinden daha guzel

• 1ay

ozaman cirkin oldugunu soyleyin artik

• hicbir zaman yalan soylemicen hep dogruyu soylicen sonra boyle oluyo durum

0|0
    0|0
  • Fazla takilmisin gulup gecmen gereken bir durum

0|0
    0|0
  • Ayni duygulari paylasiyorsunuz ne guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...