Cok uzuldum gercekten?

Merhaba arkadaslar, bugun aksaray kapalicarsindaydim orda bir kafeye oturdum ve bir cocuk geciyordu mendil satiyordu aldik mendili ve cocuk gosterdi aslinda nasil mendil oldunu ve kardesim dedi aa a a a a bak nasil ya bende dedim bosver alicaz o cocugun gozlerinde o masum bakisi gorunce kalp parcalandi onu evime goturmek ve onu okutmak istiyordum turkiyede otursaydim onu alirdim yanimda kendi cocugum gibi bakardim sonra agladim o cocuk gittikten sonra Icim yandi arkadaslar hala mendili yanimda duruyo ve Şu an yazarken agliyorum... boyle mi olmasi gerekiyor... ? Keske olmasa keske diyorum :( ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• senın duşuncen cok guzel gercekten ama hadı hemen yanına almakla olmıuyorkı bu ışler bır suru burokrası ışlemlerı var hem belkıde aılesı vermıcek uzulme evet bende cok goruyorum bazen uzuluyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onun gibi yüzlercesi var dışarda zorla veya isteyerek çalışıyor hangi birini alıp evinde büyüteceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Annesinin yanına gidip aldığı parayı teslim etti. O çocuğu isteseydin de alamazdın.

1|0
    0|0
  • Dünyanın her yerinde var bu maalesef sırf bizde değil

0|0
    0|0
  • aen mukemmel bir insansin tek kelimeyle iyi ki var aenin gibi insanlar

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim.. içimden geldiğini söylemek istedim övünmek gibi yanlış anlaşılma olmasın.

• 1ay

kesinlikle iyi ki varsiniz

• Onun istedigi bir sey sonuc ta yapmissin sorun yok ;))

0|0
    0|0
    • 1ay

...

• 1ay

Evine al dememis sonuc ta evine al beni abla demis olsaydi kabul etseydin arti 2 mutlu olacak ti sonuc ta dememis gonlunu rahat tut sorun yok ;))

• 1ay

;((

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...