Ülkücüler ve komünistler?

Sizce ülkücülerin bu vatan için önemi nedir? Komünistler ve ülkücüler arasındaki farklar sizce nelerdir?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Niye sürekli ulkucu , kominist ya da solcular ele alınıyor? Sağcılar çok mu önemli ülke için

0|0
    0|0
    • 24gün

Ülkücü sağcı komünist solcudur. Sağcı da bu ülkenin evladıdır solcu da.

• 24gün

Bir onu biliyorlar zaten başka birşey biliyorlar mı😂

• 24gün

Ben sessiz kalıyorum bu konuda 😊

En İyi Erkek Görüşü

• şimdiki ülkücülere ülkücü denmez eskidendi onlar aynı şekilde komünistler de..

0|0
    0|0
    • 24gün

Neden?

• 24gün

bahçeli de döndü ya ocaklar dağılır belki de. açıkçası ülkemde komünist de olsun ülkücü de ama eskilerdeki gibi olsun

• 24gün

Hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• ya bu ülkücülük kavramını anlamadım gitti kardeşim türkçümüsün, Arap fişkirmasimi.

0|0
    0|1
  • Ülkücülerin bu devlete hiç bir faydası olmadı. Milliyetçilik sahtekarlığıyla bir sürü solcuyu katlettiler. Çoğu katil tetikçi anarşist mafya. Şimdikilerin zaten hiç alakası bile yok. Özentilikten öteye gidemediler.
    Komünistleri övdüğüm sanılmasın onlarda gereksiz boş kişiler. Onlara kalsa herkes özgür olsun. Oysa sadece kendi özgürlüklerinin derdindeler başkasının hakkına karışma hakkına sahip oldukları da aşikar.

0|0
    0|0
    • 24gün

Ya sağcısındır ya solcusundur. Sen necisin mesela?

• 24gün

İkisi de değilim. Ama Atatürkçüyüm dinime bağlıyım. Ne yobazı nede ateisti severim.

• 24gün

Atatürkçü olmak ülkücü olmaktır zaten

Yükleniyor...