Kızlar, Neden birine alışmak istemezsiniz? Ya da başlamaya mı mecaliniz yoktur?

Çok iyi anlaştığınız halde sizi ne engeller? Arayınca neden açmak istemezsiniz? Sevmeye mi korkarsınız? Bu durumdaki erkek ne yapmalı?

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• begenmiyosa acmaz sadece ilgilenip egosunu tatmin eder

0|0
    0|0
    • 24gün

diğer yorumda yaşanmışlıklar korkutur denmiş. Peki ben de senin gibi düşünüyorum oysa. Nasıl bır yol izlesem boyle yapan kıza karsı sınırlenıyorum Şu an bişey demedım sustum

• 24gün

Sen suna karar ver once sen bu kizi seviyor musun?

• 24gün

özelden yazar msın

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynen yıpranmış insanlar uğraşmaz

0|1
    0|0
  • Öncekiler yıkmistir yasanmisliklar vardir. Biri gelir ben farkliyim der basta inanmassin ama inandirinca da tekrar yikim artik bikmisizdir birilerine guvenip yikilmaktan

0|1
    0|0
  • Ben alışıyorum da bazen birakip gidiyorlar yıkiliyorum. Bu yuzden korkuyorum

0|1
    0|0
  • Yıpranmış insanlar uğraşmazlar

0|0
    0|0
  • Karşıdakindesin vardır. Ben mesela şu an birine ölümüne bağlanmak istiyorum ama o kisi yuzunden kendimi bastırmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Hergün ayran içilmez 😂

0|0
    0|0
  • yaşanmışlıklar insanı korkutur.

0|0
    0|0
    • 24gün

begenmıyorsa acmaz denmiş diger yorumda. Peki dediğin gibiyse nasıl bır yol izlemeliyim bilemiyorum sustum bir şey demedım bulusunca ılgılenmedım hiç

• 24gün

anlamadım :(

• 24gün

yani konusmak ıstemıyodur diye açmaz diyorum ama nıye bulusunca konusur

• Ben korkarım. Sevmeye , bağlanmaya her şeyden çok korkarım.

0|1
    0|0
    • 24gün

peki diyelim ki iyi vakıt gecırdık anlastık seni aradım sonra acmadın? konusmak ıstemıyosun dıye ama. Neden istemezsin?

• 24gün

Doğruyu söylemek gerekirse ben de kendi hemcinslerimi bazen anlayamıyorum.

• 24gün

Ne yapmalı hiç bir şey mi

Yükleniyor...