Kapat

Kızlar, Neden birine alışmak istemezsiniz? Ya da başlamaya mı mecaliniz yoktur?

Çok iyi anlaştığınız halde sizi ne engeller? Arayınca neden açmak istemezsiniz? Sevmeye mi korkarsınız? Bu durumdaki erkek ne yapmalı?

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• begenmiyosa acmaz sadece ilgilenip egosunu tatmin eder

0|0
    0|0
    • diğer yorumda yaşanmışlıklar korkutur denmiş. Peki ben de senin gibi düşünüyorum oysa. Nasıl bır yol izlesem boyle yapan kıza karsı sınırlenıyorum Şu an bişey demedım sustum

• Sen suna karar ver once sen bu kizi seviyor musun?

• özelden yazar msın

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynen yıpranmış insanlar uğraşmaz

0|1
    0|0
  • Öncekiler yıkmistir yasanmisliklar vardir. Biri gelir ben farkliyim der basta inanmassin ama inandirinca da tekrar yikim artik bikmisizdir birilerine guvenip yikilmaktan

0|1
    0|0
  • Ben alışıyorum da bazen birakip gidiyorlar yıkiliyorum. Bu yuzden korkuyorum

0|1
    0|0
  • Yıpranmış insanlar uğraşmazlar

0|0
    0|0
  • Karşıdakindesin vardır. Ben mesela şu an birine ölümüne bağlanmak istiyorum ama o kisi yuzunden kendimi bastırmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • yaşanmışlıklar insanı korkutur.

0|0
    0|0
    • begenmıyorsa acmaz denmiş diger yorumda. Peki dediğin gibiyse nasıl bır yol izlemeliyim bilemiyorum sustum bir şey demedım bulusunca ılgılenmedım hiç

• anlamadım :(

• yani konusmak ıstemıyodur diye açmaz diyorum ama nıye bulusunca konusur

• Hergün ayran içilmez 😂

0|0
    0|0
  • Ben korkarım. Sevmeye , bağlanmaya her şeyden çok korkarım.

0|1
    0|0
    • peki diyelim ki iyi vakıt gecırdık anlastık seni aradım sonra acmadın? konusmak ıstemıyosun dıye ama. Neden istemezsin?

• Doğruyu söylemek gerekirse ben de kendi hemcinslerimi bazen anlayamıyorum.

• Ne yapmalı hiç bir şey mi

Yükleniyor...