Kocasının metresi olduğunu öğrenen bir kadın nasıl davranmalı?

Tanınan bir adamla 96 lı bir kızdan bahsediyorum daha doğrusu cocuktan bu durumda evli olunan kadın ortada cocugu varsa ne yapMalı cocukları metresinden 2 yaş küçükse üstelik

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• boşanmalı tabii ki
    evet çocuklar var fakat dünyada boşanan ne ilk ne de son çift siz değilsiniz. kendi ayaklarının üzerinde durur alın terinle paranı kazanıp bakarsın çocuklarına. anne-babası hayattaysa onlar kızlarına sahip çıkar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. Adam o kizla neden birlikte belli.
    2. kadin susmali ve asla belli etmemeli
    3. kadin kanit toplamali iliskilerinin olduguna dair fotograf vb.
    4. bosanacaksada bu gotograflari kullanip donuna kadar almali ki adamin hayati mahfolsun
    5. once adama degil once kiza gitmeli kendini gostermeli
    6. Zaten adam ona gittikten sonra ogrenecek aksam eve geldiginde inkar politikasi yapacak onune koyucaksin fotografi
    artik geri kalani adamin kaeakterine senin kararina kalmis kanitsiz is yapma

1|0
    0|0
    • 1ay

gizli fotograf cekmek suctur ve kanit dosyasina koyamazsin baska biseyler bulmali kadin ama bu cok mantikli sahit mesela daha iyi bir kanit veya adamin metresne aldgi seylerin fisleri faturalari olabilir bir avukattan yardm almak gerekli

• 1ay

Kızın amacı belli stajyerlikten kadroya alınmak bunun içinde kullanıyor koca denecek aptali işte kızın üstelik birde erkek arkadaşı var

• 1ay

devlet mi anasini satayim

Erkekler Ne Diyor 4

• Mahkemede biter bu olay

0|0
    0|0
  • Kız kim, sen mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Niye

• 1ay

Neden o kadar büyük biriyle oluyorsun ki?

• 1ay

Sen çok büyük biriyle mi evlisin anlamadım

• Adamı boşamalı o kadın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Çocuklar var

• 1ay

Olsun. Öyle bir adamdan ne hayır gelir.

• Ayrilip heriften paralari soguslemeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O kızı tanıyorsan, gizlice konuş. Anlat, cahil daha düşünecek beyni yok demek ki. Yaptığı yanlış. Ne günlere kaldık. Allah islah etsin o adamı da. 😏

1|0
    0|0
    • 1ay

Hiçbir sosyal medyaya üyeliği yok kızı biliyorum stajyer bir kız

• 1ay

İşin en kötüsüde kocam dedigim adam 20 yasındaki bir kızdan bahsediyoruz sevcek değil 40 küsür yaşındaki adamı bunu bile bile kızı yaşındaki cocukla aklım almıyor üstelik kızın sevgiliside var

• 1ay

Kocanın hatası tabi ki de, çocuklarından utanması lazım. Afedersin ama kızın da babası yaşında insan yani. Ailesi hiç mi sahip çıkmıyor kızlarına, anlamadım ki. İlk önce kızı hedef al sen en iyisi

• Kizin ailesiyle konus ve kocanla konus

0|0
    0|0
    • 1ay

Kızın amacı belli stajyerlikten kadroya girebilmek kocam dedigim adam biliyorda üstelik kızın bir sevgilisi oldugunu yani cocuklarım olmasa ceker giderdim ama onlarada bisey bilmeden doğru düzgün diyemiyorum

• 1ay

Kocanla konusman gerekiyor bu durumu enine boyuna kocaman adam ne yapmasi gerektigini bilmesi lazim hala yanlis yoldaysa o zaman gitmek ya da katlanmak sana kaliyor

Yükleniyor...