Şimdiki devrin özeti diilmi sizcede?

Müslüman adi altında bin takla atanlar ona buna akil veriyo? neden?Şimdiki devrin özeti diilmi sizcede??

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kendi işine baksa daha farklı olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben kimseye akıl filan vermiyorum artık.
    allahın kuralları ortada.
    kitabı da açık açık diyor uymazsan cehennem var diye.
    haşr 5 . ayette de : "... sakın şeytan sizi , allahın affediciliği ile aldatmasın... " diyor. yanisi şu, insanlar cehenneme gitmeyeceklerini, gitseler bile ateşin kendilerine bir nebze dokunduktan sonra cennete gideceklerini zannederek yaşıyorlar.
    çünkü bu ayeti okumadılar. ne cennet kolay kazanılıyor, ne de cehennem.. başka sözüm yok benim. hiç öyle kapalı açık tartışmalarına giremem. anlamak isteyen her türlü alır mesajı.

1|0
    0|0
  • 1-2 tane müslüman görünüp, gayrimüslim olan insan yanlış yaptı diye, tüm müslümanlara ön yargı ile yaklaşacaksak, müslüman olmayanlara daha fazla ön yargı ile yaklaşmak gerekir. En nihayetinde Stalin'de, Mao'da, Hitler'de birer gayrimüslimdi.. Üstelik genelevler açık kadın kaynıyor.. Öyle sınıflandırarak bir yere varılacaksa, açıklar gayrimüslimler, müslümanlar daha vasat durumdalar.. Ayrımcılığa gerek yok, sadece sana kötü insan denk gelmiş, müslüman diye sınıflandırma..

0|0
    0|0
    • 23gün

herkesmi yazio orda?

• 23gün

turkcem zayıf yalnis anlatmisimdir kendinde Müslümanım o anlamda demedim

• 23gün

Peki o halde..

• Herkes kendisini sorgulasa ve kendi yanlışlarını düzeltmeye çalışmış olsa işte o vakit toplum da adalet ve hakikat zuhur eder..

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • Sen kuran-ı kerim ve Sünnete bak doğru orada kişilerin günahına bakmak doğru değil o Allah ile kul arasında. Yanlış yapanlarada Allah doğru yolu göstersin diye dua etmek gerekli.

0|0
    0|0
  • Çünkü cahillik had safhada bide yenisi eklendi ki o daha beter bilmediği halde biliyor gibi yapıyor cahillik seviye atladı yani

0|0
    0|0
  • Aynen. Kapalılar iyice kaşşarlaştı

0|0
    0|0
  • kapan da. sonra her şey serbest. olay bu.

0|0
    0|0
  • çok güzel foto

0|0
    0|0
  • cübbelinin ürünlerinden hemen satın al. O vakit kabir azabın hemen geçer :D

0|0
    0|0
  • budansl birgelenek ya sen neye inaniyon kizim elestiriyon

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir genelleme yapmam hiç bir zaman