Bana istanbulu anlatir misiniz?

senelerdir istanbuldayım İstanbul asigiyim istanbulu geziyorum da ama tehlikeli diye nitelendirdigim yerlere gitmedim
cok merak ediyorum taksim beyoglu tarlabasini cok merak ediuorum yaaaa orada alkolikler hayat kadinlari, hayattan bezmis kendini uyusturucuya vermis bir kenarda yigilmis kalmis insanlarla mi dolu ya da taksimdeki caddedeki magazalarin ustlerindeki evlerde oturan insanlar nasillar cok merak ediyorum taksimdeki aksam gece hayati nasil ordaki cafelerde oturan insanlarin yasami taksim ozellikle bana cok farkli geliyor insanlarin tarzlariya hayata bakis acilari karamsarlik bana kıyameti çağrıştırıyor bana bu hayatlari anlatan kitap film anlatir misiniz istanbulu bana biraz lutfeeen

0|0
1|13

Erkekler Ne Diyor 13

• olum İstanbul aşığı nasıl olabiliyorsun sabah 7-9 arası bir metrobüse bin veya akşam 7-10 arası nasıl kalabalık nasıl milet birbirne giriyor nasıl ortalık birbirne girmiş veya git bağcılar kocasinanda takıl gece vakti veya istanbulun herhangi bir semtin herhangi bir yerde takılmanda yeterli %50 ihhtimal biri cevirip para isityor =D =D hadi onu geçtim iş imkanı sınırlı ulaşım zor insan kalbalık ulan dışarı çıkıyorsun herşey dünya pparası istanbulu nasıl seversin anlayamyorum

0|0
    0|0
  • Öyle sandığın gibi değil oralar.

0|0
    0|0
  • istanbulu yaşaman lazım önyargılarını kırman lazım. tarbaşı falan gibi yerlerde kalmadı artık yıktılar hep

0|0
    0|0
  • Güzel şehir

1|0
    1|0
  • cehennemin perodisi cennetin metoforu :)

0|0
    0|0
  • G. tüm gibi

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz ki yaşanır

0|0
    0|0
  • O tehlikeli yerleri bence yalnız gezme aman :)

0|0
    0|0
  • tarlabasinda bisey yok gormeye değer

0|0
    0|0
  • sen İstanbul un neresindensin

0|0
    0|0
    • 27gün

beylikdüzü

• 27gün

ne alaka sen ve ben? gerek. yok

• 27gün

Israr yok tamam

• istanbulu dinliyorum gözlerim kapalıyı oku :D

0|0
    0|0
  • Merak etme tırt

0|0
    0|0
  • istanbulu dinliyorum gözlerim kapalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• taksimde beyoğlunda bişey yok ki tarlabaşı sarıgöl gazi mahallesi falan ilginç

0|0
    0|0
Yükleniyor...