Sırf bu yüzden islamdan çıkmak istiyorum. Siz ne dersiniz? bu din bazen insanı rezil etmiyor mu?

İslam dini bazen insanı rezil etmiyor mu? bence ediyor ,özellikle erkekleri. Tüm kadınlar küçük kızlar genç kızlar izliyor sünnette. Videolar resimler falan. Bu dinde erkeğe neden mahrem yok, ayıp yok? hep kızlar mı kapanacak? mahreme sadece onlara var. Sünnet olduğum zamanı hatırlıyorum 8 yaşındaydım. Herkes alay etti. Yumurtanın sarısı, gitti ibonun yarısı. Pilava katacaz falan. Ulan benim canım yanıyor milletin derdine bak mk. İslam dininde her şey mantıklı bence ama sünnet değil. Tanrı insanı kusurlu yaratmaz ki değişiklik yapmaya gerek yok. Benim yaşıt kuzenlerim ablam kız kardeşim yaşlı yaşlı teyzelerin gelip de beni çıplak görmesi ne kadar mantıklı? o da biz gene şanslıyız. Ya Afrika'daki insanlar ne yapsın? orada kadın sünneti var. Rezalet resmen

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Abicim yanlis bilio olmayasin islam dininde cukunuzu reklam ederek kestirin demiyor bu saydiklarin adet. Ayrica sunnet islamin bir farzi degildir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İslamda sunnet suresi doğduktan ilk 3 gün içinde yapılır düğünü zaten başlı başına haram bir şeydir ailenin hatasını islama yükleme

0|0
    0|0
    • Siz yukarıda saydıklarımı yapmadınız mı yani?

• Kardeşim ameliyat oldu hastanede hiç resmide yok he sunnet dugunu yaptılar bizimkiler oynamayı sever ama ondan yani hiçbir fırsatı kaçırmazlar ama ailem böylr yapıyor diye bu islamda var mı? Asla islamda haramdır ve aasıl sunnet doğduktan ilk 3 gün içinde yapılırsa fazileti vardır sonradan yapılınca değil

• Peki tşkr ederim

• dini cevrendekilerden degil kurandan peygamberden ogren
    sunnet dugunu yapilmasi sart degil bu ailenle alakadar bir durum

0|1
    0|0
    • Peki siz bu saydıklarımı yapmadınız mı?

• Allah hepimizden razı olsun...

• Amin

• dinde sumette var ama dügunu yok. kesilmesi sunnet kardes milleti gelip bakmasi diil

0|0
    0|0
    • Siz yukarıda saydıklarımı yapmadınız mı?

• Dinlediğin için sağ ol. Allah razı olsun senden. İyi akşamlar

• rica ederim kardesim cümlemizden iyi aksamlar

• Hahahahaha kadinlar o aciyi zari yirtilirken dogum yaparken kat kat cekiyor siz bir sinnete takilmissiniz..

0|0
    0|0
    • Zar yırtılması zevkli bir olay. Ayrıca kocanla senin aranda. Kuzen kardeş yaşlı teyzeler yok. Doğumsa dünyadaki en güzel şey. O masum çocuğu kucağına aldığın anda tüm acılar biter 😊☺️

• Tamam ya pes yeter sana laf anlatmak zor. Öfff

• Hahaha 😄

Erkekler Ne Diyor 9

• Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Allah insanı kusurlu yaratmaz derken sana göre öyle başkasına göre değil sünnet olmakta kusur değil sağlık açısından önemli neyse derin konular ana konuya dönersek 8 yaşında görsen ne olur görmeseler ne olur yani 15 veya 18 yaşında sünnet olsan kimse bakmaz herhalde kültürle alakalı brzda hani bizde erkeğin malı meydanda filanya :) İslam herkes baksın izlesin demiyor İslam dini değil insanlar kusurlu.

0|0
    0|0
  • Sünnetin islamla alakası yok gelenektir yahudilerden kopyalanmış çoğu şey gibi

0|1
    0|0
  • Günümüzde erkek erkeğe eşcinsel ilişki yaşayanların sebebi de islam olmasın sakın? Bence saçmalıyorsun. Küçükken senin pipine bakanları ve alay edenleri saçma buluyorsun fakat p*rno izlerken iki cinsiyetin organlarını görünce ve belkide zevk alınca sorun yok öyle değilmi? Yanlış düşuncelerini örf adet akıl mantık gelenekler bağlamak yerine islam ile bağdaştırmanın ne kadar büyük yanlış olduğunu umarım geç olmadan farkedersin.

0|0
    0|0
    • Benim erotik şeyler izlediğimi nerden çıkardın? ben aseksüelim 😊😄istiyorsan profilime bak. Çok geleneksel bir kafan var. Hemen ne olduğumu anladın sanki.

• Saçmalamisin. Git oku biraz neden sunnet yapılırmış.

0|0
    0|1
  • Cık tutatn mı var Senı dostum

0|0
    0|1
  • birkere tanri die birsey yoktur ALLAH VARDIR burda bile eksigin varki dini elestirmen sence nekadar sogru?

0|0
    0|0
    • Tanrı Türkçe Allah Arapça rab Farsça. Kelimelerin önemi yok. Anlamları önemli. Abdest kelimesi namaz da Farsça. Sen bunları söylemiyor musun?

• farketmez ama ALLAHIN 99 isminde var mı yok mu demmekki ole bise yok 😊

• :D istemsizce güldüm küfür etcem ama edemiyorum

0|0
    0|0
  • Piercing ve tatoo da olmamalı yani

0|0
    0|0
    • O isteğe bağlı. Bu zorunlu mk

• Çinliler olmuyor İngilizler olmuyor. Hepsi hasta mı bunların mk? Sünnet şart olsa kuranda yazardı. Adı üstünde sünnet. Kuranda olsa farz olurdu

• Haklısın sünnet ama ben memnunum böyle daha s*ksi görünüyor

Yükleniyor...