Görücü Usulü evlilik mi? Çocuk için evililik mi? Aşk için Evlilik mi? Ömür Boyu yaşanacak Evlilik mi? Sizce Hangisi?

Görücü Usulü evlilik mi ? Çocuk için evililik mi ? Aşk için Evlilik mi ? Ömür Boyu yaşanacak Evlilik mi ? Sizce Hangisi?

1|1
44|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 43

Erkekler Ne Diyor 19

• Ahiretim için vize..
    Ahlrette yoldaşım..
    Ebedi refika-yı hayatım..

Ancak bu gözle bakılırsa, ihtiyarladığında, hastalandığında, huzursuzluğunda ona güzel gözle bakılabilir..

Şimdi ihtiyarladı ve çirkinleşti ama ebedi bir güzelliği ve gençliği olacak.. diyerek hürmet edilir..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Ömür boyu yaşanacak evlilik dediğin zaman zaten diğerlerini de kapsıyor... çocuk - aşk - sevgi... Hepsi birbirini tamamlayan unsurlar... Görücü usulüne bir şey diyemiyeceğim çevremde o şekilde evlenen var dışardan bakıldığında mutlu gözüküyorlar ama iç işlerini bilemiyeceğim açıkcası ki bunlardan bir tanesi de benim en küçük erkek kardeşim... Adam mutlu aralarında ufak tefek sürtüşmeler olsa da o da işin tuzu biberi... :) :)

0|0
    0|0
  • Görücü usulü evlilik
    Gördükçe sevesim gelir

0|0
    0|0
  • Hayatın mutluluğunu yükünü üzüntülerini ve herşeyini paylasabilecegin bir hayat arkadaşı için evlilik

0|0
    0|0
  • hepsi.

0|0
    0|0
  • aşk..

0|0
    0|0
  • Görücü usulü bunların hepsini kaplıyor kardo

0|0
    0|0
  • Valla görücü usulü evliliğe sıcak bakıyorum ama hakkımızda hayırlısı hangisiyse o olsun.

0|0
    0|0
  • Aşk evliligi.

0|0
    0|0
  • görücü usulü bence tarihimizde var kültürümüz yanlış kavram olarak algılanmış aslında hayranlık herşeyi besleyen bişey

0|0
    0|0
  • Bu tiple bana hiçbiri olmaz

0|0
    0|0
  • Olacaksa ömür boyu olsun

0|0
    0|0
  • Hiçbiri knks 35 gibi mantık evliliği yapipip çocuk için evlenirim sanırım.

0|0
    0|0
  • Evliligin her turlusune karsiyim

0|0
    0|0
  • Fıtrat gereği insan evlenir Alaha sükredersin verdiği nimetler için hepsi bu

0|0
    0|0
  • Aşk için.

0|0
    0|0
  • Aşk için

0|0
    0|0
  • Bana gorucu usulu kaldı yoksa evlenmıcem dıye lakın zor zanaat evlılık

0|0
    0|0
Yükleniyor...