Nasıl dur diyebiliriz?

Adıyaman Gerger İmam Hatip Lisesi' nde çocuk tecavüzü !
Bir hademe, üç öğretmen, 30 erkek çocuğa aylarca tecavüz etmiş, çocukların çoğunun makatları yırtık !

Haberiniz var mı? YOK !!
Neden?
Çünkü YAYIN YASAĞI geldi !!!nasıl dur diyebiliriz?

1|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Siz nerden biliyosnz

0|1
    2|1
    • 28gün

bu haberi geçen hafta gördüm inanmadim çünkü olamaz dedim fakat bugün takip etdigim sayfalardan tekrar gördüm şok oldum internet den arama yaptım sende yapabilirsin

• 28gün

İt köpek demişim özür dilerim onlara hakaret olur adı serefsizler

• 28gün

ben adalet sistemini yargılıyorum ve toplumun ahlaki değerlerini bu olay sadece Şu an yasanmadiki benzer olaylar günümüzde hep meydana geliyor nereye kadar devam edecek nasıl duracak

En İyi Erkek Görüşü

• Nereye gidiyoruz ya rabbi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sosyal medyada görmüştüm. Yayın yasağı gelir çünkü din adı altında bu tarz yerlerde her türlü pislik dönüyor. Bunlar insan değil iğrenç yaratıklar. Kız açık giymeseymiş diyenler yorum yapsa ya erkekte mi açık mı giyinmiş.

1|2
    0|0
  • "Bir olay için tüm kurumun adını mı kirleteceğiz" diyen kapalı ablalar çıkar şimdi.
    Tecavüzün cinsiyeti olmaz !
    Tahriki olmaz!
    Bahanesi olmaz!

0|2
    0|0
    • 28gün

suçluyu savunan suçludur elbetdeki din ticaretinin en güzeli yapıldığı ülkede yaşıyoruz ve bu zihniyetle bunu savunan zihniyete sahip çıkan insanlardan utanç duyuyorum

• Ensardada aynı şey oldu o kadar tecavüzcülerı korudular yine aynı şey olucak millet destek verdikçe onları korudukça bu pis olaylar devam eder

0|2
    0|0
  • Allah bin beterini başlarına versin

0|2
    0|0
  • haberi görmedim ama zaten ensar vakfından sonra şaşırmıyorum

1|1
    0|0
  • ALLAH hepsinin cezasını versin bu kadar net eskort evlatları. ..

1|1
    0|0
  • Çok rezil bir ülkeyiz. Gereken ceza bile verilmiyor, insan hakları denen bir şey yok.

0|2
    0|0
  • Hepsini idam etsinler.

0|1
    0|0
    • 28gün

idam çözüm olurmu avrupada idam yok musluman değiller fakat böyle bir sorunları da yok müslüman bir ülke de yaşamamıza rağmen dünyada en çok Hindistan ve turkiyede bu tip olaylar yaşanıyor

• 28gün

Yasası olan yasasızlardan olduğumuz için arkadaşım başka sebep yok.

Erkekler Ne Diyor 11

• Dinciler nerde tecavüz sapık hırsızlık orda

2|2
    0|0
  • sen de paylaşmasan haberimizi olmayacak. saol kardeş allah hepsinin belasını verir umarim.

0|1
    0|0
  • Allah en katı şekilde cezalarını verecektir elbet, insan değil bunlar

0|1
    0|0
  • Biat etmeyi öğretiyorlar buralarda. Tecavüze bile biat ettirdiklerine göre bu çocuklar büyüdüklerinde mükemmel maşalar ve tetikçiler olacaklar.

0|1
    0|0
  • Ya Edespsiz o clar kufur etmeyim diyorum nasıl etmiyceksin ya :/

0|1
    0|0
  • İmam Hatipler kapatılsın Tüm iti kopugu , yobazı , tecavüzcüsü bu liseden çıkıyor... Akepede tecavüzcülere destek verdiğini bir kez daha kanıtlamış oldukk Meeeee 🐐🐑🐏

2|1
    1|0
  • Bizde hak edene yapılır mantığı var... Gece ddışarımı çıkmış tabi skrler... Diyorlar

0|1
    0|0
  • Dini kaldırarak onun yerine bilimi ve saygıyı öğreterek

0|0
    0|0
  • yalanına sokim işiniz gücünüz yalan

0|0
    0|2
    • 28gün

yalan söylemeyi karekterime yakistirmam fakat bana yalancı diyecek kadar karaktersiz olduğunu kurduğun cümleye nispet söyleyebilirim bu Olay bir değil ülkemiz bu olaylara da yabancı değil bilmiyorsan öğrenmiş oldun sana da günaydın varla yok arasında kafatasına sahip yaratık

• 27gün

Umarım sanada bir gun tecavuz ederler ve o gün tecavüzü meşrulaştırmanın neoldugunu anlarsın gerçi sizler bu durumda zevk almaya bakarsınız

• 27gün

tüh sendemi tecavüze uğradın vah vah

• Aşağılık pislikler sorunlu yobazlar hastalıklı kişilikler tamamen insanlık dışı

0|1
    0|0
  • zamanında bunlar eşek zükenler!

1|1
    0|0
Yükleniyor...