Trump vs Clinton, siz kimi secerdiniz? Secim sonucundan memnunmusunuz?

Trump vs Clinton, siz kimi secerdiniz?
Secim sonucundan memnunmusunuz?

0|2
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Clinton olmasını dilerdim.. ülkeyi birde kadın başkan yönetmeliydi diye düşünüyorum... Trump itici ve göçmenleri aşağılayan sevimsizi biri.. hak onu seçtiyse yapacak bir şey yok.. hayırlı olmasını dilerim..

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Clinton'ı seçerdim trump erdoganın amerika versiyonu sahil kesimi clintona ic kesimler trumpa vermiş

1|0
    0|0
  • Adamlar gitti Amerikanın Ali Ağaolğlusunu başkan seçti. Demekki mallık bütün toplumlarda yaygın.

1|2
    0|0
  • felakete gidiyoruz

1|1
    0|0
  • En güzeli mahmut tuncer

1|0
    0|0
  • ikisi de birbirinden beter

1|0
    0|0
  • Bana ne , bize ne , kime ne

0|0
    3|3
    • 1ay

Bu Dünyada yalniz yasamiyoruz, herkesin yaptigi bir digerine tehsir ediyor...

• 1ay

Yasin 30 ise senin , sen kendi haline yan dostum. yazik sana bence
      Birak abd yi onu bunu

• 1ay

senin bir elin yağda bir elin balda galiba bilader böyle aşağılık bir şekilde yargıladığına göre dimi yazık olan kim acaba bir bak bakalım bay herşeyi çok bilmiş

• Trump

0|0
    0|1
  • trump çakal ya onu secerdım :d

0|0
    0|0
  • ya ne clintine ne trumpı abd yine aynı abd olmaya devam edecek abd nin basına kim gelirse gelsin bu değişmez obama içinde müslüman aileden geliyor dediler suriyenin hali ortada... ırak ona keza...

0|0
    0|0
  • Ben Cthulhu'ya oy verirdim. hepsinden daha az kötü.

0|0
    1|0
  • Abdui başkanlar yönetmiyorki.. sadece sorumluluk üstlenecek birini seçiyorlar..

0|0
    0|0
  • ikisi de aynı bok ama trump derdim ben

0|0
    0|0
  • Trump iyidir tecrübesiz ve ortadoğu projelerine karşı. Amerikadan kurtuluruz :D

0|1
    0|0
  • Trump' u seçerdim

0|0
    0|0
  • Trup gelsin cnku terorist emerikaya trup gbi slk adamlar lazim ki amerikayi ic savasa flsn surukleyip batira bilsin.

0|0
    0|0
  • ben çok memnunum. paramı dolar olarak kazanıyorum. mükemmel oldu bence

0|0
    0|0
  • farketmez çünkü hepsi emperyalist

0|0
    0|0
  • Trump

0|0
    0|1
  • İkisi de aynı bok biri olcaksa trump

0|0
    0|1
  • clinton

1|0
    0|0
  • clinton daha mantıklı gibi. sen?

0|1
    0|0
  • TC vatandaşı olarak düşünürsek Trump ı seçerdim Hillary, Obama nın devamı olacaktı

0|0
    1|1
  • Yeter a koyayım ya yeter yeter bıktım sabahtan beri trump sorularını görmekten ulan size giren çıkan var mı sizene lan!!

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...