Babamın bana hiç işe yaramayan bir insanmış gibi davranmasından nefret ediyorum?

Durum şöyle ben müzikle ilgileniyorum. Babam bana sürekli sigortalı bir işten bahsediyor. Ben de o işleri yapamıyorum insanlar sevmediği işi yapamaz benim bir hayalim var oda müzik onun peşinden koşuyorum. Çalıştığım part işlerle enstrümanlarımı aldım çabaladım. Ve sürekli sen hiç bir bok olamazsın muhabbetine dönüyor manevi bir destek çok değil bunu istiyorum ben mi yanlışım arkadaşlar veya güzel bir şeye ilgim olması kötü bir şey mi illa ben çok para kazanıp ünlü falan mı olmam lazım babamı susturmam için mantıklı bir şeyler söyleyin cidden düşüneceğim.

0|1
3|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Takma kimseyi bende gitar çalarken boş işlerle uğraşıyorsun falan diyorlardı şimdi hem okuyup hemde paramı kazanıyorum

1|0
    0|0
  • baba ne derse doğrudur atadır saygısızlık yapma adam akıllı sigortalı bir işe gir yarın birgün göçüp gittiğinde geride kalan veletlerin arkandan bir bok bırakmadı ölüsünü seveyim demesinler

0|0
    1|0
  • aileler sadece "garantide" olmanızı istiyor onları suçlamayın. yapabileceğiniz tek şey politika..

0|0
    0|0
  • kocaya kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana da mücadele etmediğimi söylüyorlar başardıklarımı hiçe sayıyorlar 😒 memnun edemezsin kimseyi takma kafana..
    Manevi destek olsa güzel olur ama olmayınca olmuyor, bunu değiştiremezsin.

1|0
    0|0
  • amannnn hepsi öyle. bende edebiyata düşkünüm kitapla falan uğraşıyom ama ailem kpssye zorluyo. hepsi aynı.

1|0
    0|0
  • baban senin iyiliğin için söylüyor aslında kötü bir amacı yok. ama işte uslup önemli...

1|0
    0|0
Yükleniyor...