Çok güler yüzlüyüm?

Yeni işe girdim ortamda hep erkekler var ilk iş deneyimim beni ciddiyetsiz sanarlar mı?

0|1
10|20

Erkekler Ne Diyor 20

• Güleryüzlü olmak iyidir lakin biraz da ciddi ol.
    Yani somurtkan olma ama herşeye de gülme.
    Bana yamuk yapılmaz mesajı ver.

0|0
    0|0
  • Kendin ol, çünkü onlara göre biri olmaya çalışırsan kendin olmazsın. Sen kendin için yap her şey'i.

0|0
    0|0
  • fazla gülme

0|0
    0|0
  • önemli olan dozunu ayarlamak çok gülersen yuz bulur asılma ya çalışırlar gülmezsen ne kaşıntı biri bu derler ciddiye almazlar herşey ayarında guzel

0|0
    0|0
  • Yerine gore davranirsan kimse karismaz.

0|0
    0|0
  • Fazla gülme :)

0|0
    0|0
  • Yok asılırlar saf diye kendine hakim ol

0|0
    0|0
  • alışır sin.. yeni işin hayırlı olsun patron😊😊

0|0
    0|0
  • O kadar gülmen hoş degil

0|0
    0|0
  • Dikkatli ol derim 😀

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden sırıtık falan değilim ki kibar ve güler yüzlüyüm sadece

• 1ay

Merak etme birsey olmaz zaman geçtikçe sen onlara onlar sana alışır ne işi 😀

• 1ay

Firmanin ismi nedir inşaat sanirim

• Güler yüzlü olmak her zaman senin için bir artıdır

0|0
    0|0
  • bende oyleyimdir öyle olman iyi

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte.

0|0
    0|0
  • Bu kizdan iş cikar derler.

0|0
    0|0
  • sanmazlar tam tersi sempatik bulurlar

0|0
    0|0
  • sanmazlar ;)

0|0
    0|0
  • Evet çalışan biri olarak gözlere gülüşlere dikkkaatt !!!

0|0
    0|0
  • kendinde güvenen ve emin birisi olsan bu soruyu başkalarına sormazsın.

0|0
    0|0
  • Guleryuzluluk ve laubalilik farklidir guler yuzlu olman guzel ama laubali olursan ciddiyetsizde sanirlar baska seylerde derler

1|0
    0|0
  • İŞyerinde nötr ol herkese gülme , sonra arkandan dedikodu yaparlar, ciddiye almazlar, üstüne gelirler, ezmeye kalkarlar

1|0
    0|0
    • 1ay

Bende ondan korkuyorum dedikodu çok varmış zaten

• 1ay

Anladım yerine göre tebessümlüsün , art niyet asla olmaz o şekil akla bile gelmedi zaten de, amirlerinle tabiki iyi dialog için gülümseyeceksin onlarda ılımlı olacak, ama saha başka orda dengesiz adamlar çoktur, hani derler yaa dışarda arkadaşlık başka saha da başka sende saha da iş ciddiyeti için gülümseme çalışanlara selamlaşma olacak ama gülümseme hep, çünkü ufak bir gevşeklikteki hata maliyet olarak geri yansır inşaat sektörü maliyeti sevmez, sen işini yaptıktan sonra kimse arkandan konuşamaz o yönde korkma hiç

• 1ay

Anladım çok teşekkür ederim :) alışırım zamanla mecbur

Kızlar Ne Diyor 10

• bende aşırı güleryüzlüyümdür ve bende dediğin gibi hep erkeklerin olduğu bir ortamda calısıyorum, tek kız benim birde.
    3 erkek genelde aynı ortamda calısıyoruz, az biraz onlarla samimiyiz, arada espri yaparlar gülerim bukadar.
    Onun harici dakka bası adam gelir bisi sormaya dısarda ya da ise giriş cıkısta bir sürü erkek olur kafamı kaldırmam gülümsemem
    olmadık yerlerde gülersen gerçekten kötü bir çizgi yaratırsın insanlarda ben böyle gördüm böyle yapıyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Zaten çok kişiyi görmedim işe giriş yapılıyor şu an görüşmede güler yüzlü oldum bir de ekip arkadaşlarıma ama dediğin gibi erkek hepsi ve genelde yaşıtız yanlış anlama olsun istemiyorum

• 1ay

Anladım dikkat edeceğim

• 1ay

Teşekkürler

• biraz ciddi ol öyle fazla samimi olma her türlü insan var

0|0
    0|0
  • Güler yüzlü olursun, herkese iş atıyor bu derler, suratını asarsın ne soğuk nevale bu derler.. Sen kendin ol arkadaşım, kimseyi takma, güzelce ahlakınla işine bak, gerisini boşver.

0|0
    0|0
  • cıvık olup gülmek başka araya mesafe koyarak güleryüzlü olmak başka

0|0
    0|0
  • Güleryüzden kastın nedir? surekli durduk yere siritirsan farkli bir izlenim birakabilirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Sürekli sırıtmak olarak değil tebessüm olarak herkes çok gergin görünüyor ben ondan dikkat çekebilirim yoksa normal aslında

• 1ay

Valla hic guvenme insanlara. bir bakistan bile cok sey cikaran zihniyetler var. sen agirligini koy ortaya

• Bisey olmaz bnde guleryuzluyum somurrkan demezler en azindan

0|0
    0|0
  • güler yüzlü olmak başka
    kakara kikiri yapmak başka

0|0
    0|0
    • 1ay

Tebessüm diyorum ben konuşurken falan nezaketle gülümser ya insan o şekilde sıkıntı yanlış anlaşılma

• 1ay

ben de güler yüzlüyüm ama sevmediğim insanlara bet surat :D
      bence her zaman güler yüzlü olmak, hoşgörülü olmak artı getirir

• 1ay

Bencede öyle umarım çalışma arkadaşlarım da böyle düşünüyordur :D

• Bence sıkıntı olmaz güler yüzlü ol ama dişlerin sürekli görünmesin

0|0
    0|0
  • senin hissettirmene bağli

0|0
    0|0
  • Ne işi yanı mağazada satış danışmanı gibii müşteriye sürekli gülmeni güleryüzlü olmanı gereltircek bir iş mi yoksa üniv mezunumusun ?

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok şantiye de çalışcam her yer adam

Yükleniyor...