Evde gizli gizli kedi beslemeyi düşünüyorum.. Başarabilir miyim?

Sağolsun aşırı titiz bir annem var. evde bile zar zor kuş besleyebiliyorum

Odamda gizlice beslemeyi düşünüyorum.
Dısarida yasayabilecek Hayvanların hapsedilmesine kesinlikle karşıyım. Kendi evim olsa dışarı girip çıkmasına izin veririm ama malum odada gizlice besleyeceğim için dışarıda yasayamayacak engelli bir kedi almayi düşünüyorum barınaktan. Arada sokağa da çıkarırım
Icimdeki bu kedi aşkına engel olamıyorum artık.

Bana öyle bir öneri verin ki evdekiler evde bir kedi olduğunu anlamasin. Beni ve kediyi kapının önüne koymasinlar😅
Bu arada 2 yıl önce evde Hamster da besledim deneyimliyim gizli gizli başarabilir miyimm😕?
Evde gizli gizli kedi beslemeyi düşünüyorum..Başarabilir miyim?
#KendiEvimOlsunFilAlcamm
#BenKediİstiyoyum

Güncellemeler:
28gün Ya üni sınavına bir yıl daha hazırlanıyorum evde.
Girmeyin falan ders çalışıyorum derim onlar gelince yatağın altına iterim olmamııı😢😢
28gün Kedi yoksa bende yokum diyip isyan ediyorum ve uzaklara gidiyorum😢😢modemimi ve kedimi alıp gideriim ananemee😁😁

0|1
16|26

Erkekler Ne Diyor 26

• Arzu ve isteğiniz son derece makul, lakin ev halkının bundan bihaber olmasını beklemek hayalcilik olur diye düşünüyorum. Kendisi has kokusu, döktüğü tüyü vs ev halkından belki bir süre gizleyebilirsiniz ama sonunda muhakkak anlaşılır. Bu arzunuzu şimdilik barınağa gidip onları besleyerek, severek, maddi manevi desteğinizi vererek, tatmin edebilirisiniz, hem aile hem siz, hemde kedileri mutlu edersiniz. Kendi düzeninize geçtiğinizde daha rahat hareket edersiniz. Sevgiler.

1|0
    0|0
  • mümkün değil. ne kadar saklarsan sakla o kedi illa tüy dökecek ya da bir ses çıkaracaktır miyav diye :)

1|0
    0|0
  • Basaramazsin.

1|0
    0|0
  • Bence kediyi eve al sen, annende zamanla alışır niye biliyomusun anne yüreği hiçbir yavruya kin tutmaz.

1|0
    0|0
    • 28gün

Haklısın aslında ya. Ama değerli Validem kedi görünce Mumya filmindeki imotep e dönüşüyor 😕

• 28gün

Deneyecem ama 18 yaşındaki bir kız bankamatiklerde yatıyor diye bir haber görürseniz tv de ks ailesi olarak bana sahip çıkın 😅😅

• 27gün

Dövlet baba sahip çıkar :D

• olmaz konus ailenle oyle al

1|0
    0|0
    • 28gün

Anlamiyorsun kadın kedi görünce Mumya ya dönüşüyor

• başaramazsın dırmaz kedi 😂

1|0
    0|0
  • Gizlemen pek mümkün değil ama denemekten zarar gelmez dicem zarar gelebilir annem titiz diyosun sonuçta 😀

1|0
    0|0
    • 28gün

Bilgisayardan kedi sesi aç annenler kızım kedimi aldın eve derse yok anne video izliyorum dersin ama kedileri görmemeleri lazım

• 28gün

Yavru alicam

• 28gün

O zaman bile olmaz ya dene şansını 👍

• Çok zor. Kediler meraklidir birde. Mutfagi karistirinca felan anlasilir elbet.

1|0
    0|0
  • başaramazsınnn :D kedi yerinde durmaz mutfağa falan girer annen de keiyi keser benden söylemesi :D

1|0
    0|0
    • 28gün

😱😱 Oha

• 28gün

Bankamatiklerde sabahlamak istemiyorum 😢😅

• 28gün

işteee gurbette öğrenci olmanın en güzel yanlarıııından bir tanesi :D

• Başaramazsın.

1|0
    0|0
  • kedi çok ses çıkarır gizli beslemen imkansız evde bunun içinde ikna etmen gerek anneni

1|0
    0|0
  • mümkün değil.
    sokaktakilere mama verebilirsin ama

1|0
    0|0
    • 28gün

Yok ki hepsi kaçıyor sevdirmiyo manyaklar yicem sanki üstelik vejetaryenim ben 😒

• Gizli gizli olmaz o iş:))

1|0
    0|0
    • 28gün

Olur ya😕

• 28gün

Leğene koydummu yikarim ben onu😈

• 28gün

Hehe :)) Öyle kolay oluyor işte:)

• ahhaha imkansız :D

1|0
    0|0
  • en fazla 1 gün gizleyebilirsin :D

1|0
    0|0
  • Çok zor kedi yaramaz bir canlıdır durmaz

1|0
    0|0
  • Miyavlar mutlaka

1|0
    0|0
  • yakalanırsın

1|0
    0|0
  • imkansız kapalı kapılara tahammül edemezler ben de besliyorum ya bazen evi ayağa kaldırıyor :D

1|0
    0|0
  • Başaramazsın çok zor o hayvanın kedi kumu filan lazım nerede saklıcaksın elbet yakalanırsın

1|0
    0|0
  • gizli hiç bişi olmaz

1|0
    0|0
  • Puding yapamıyorsun senin kedi neyine 😒😒?

1|0
    0|0
  • basaramazsin

1|0
    0|0
  • Olmaz kış geldı

1|0
    0|0
  • Çok zor

0|0
    0|0
  • Odanda tasma bağla 😎😎😂

0|0
    0|0
    • 28gün

Ne alaka disariya çıkarıp gezdirecem zaten

• 28gün

Senin odan dan dışarı çıkmasın diye sapsall gizli tutacağım diyorsun kedi elinde salondan mi cikican 😎😎😁

Kızlar Ne Diyor 16

• kedi gizli beslenebilecek bir şey değil, gece gece miyavladığı oluyor, sen yokken annen hiç mi odana girmiyor, hepsini geçtim ki engelli de olsa o hayvanı bir odaya hapsetmeye hakkın yok.

1|0
    0|0
    • 28gün

Nabim dışarda mi yaşasın. Kİ engelli olmayanlar bile beslenebiliyor. ki disari cikip gezdirecem zaten.

• 28gün

bir şekilde annene yakalanırsın, onu saklamaya çalışırken hayvana da eziyet edeceksin, kediler kırılgan hayvanlar, ben de besleyen biri olarak söylüyorum, eve kedi sevmeyen biri gelip ondan uzak durduğunda üzülüp odama gidip yatağın altına girip çıkmıyor falan. yani senin durumun kedi beslemeye müsait değillse besleme, illa ki istiyorsan da annene yalvar yakar, onu ikna et. illa vardır bir yöntemi.

• hamster kolay sesi fazla cikmaz ama kedi miyavlar.. odadan hic mi cikmiycan yani elbet yemek yemege falan cikcn kedi de kapiyi falan tirmalar arkandan gelmeye calisir sesini duyarlar bence.. bende kopek istiyorum almiyolar ya anliyorum seni kediye de kopege de izin yok.. en tatlis exotic shorthair kedisi sirin kopekte samoyed

1|0
    0|0
  • Hamstere ne oldu

1|0
    0|0
  • Basaramzsin er ya da geç çıkar ortaya

1|0
    0|0
  • Benim bildiğim evde kedi köpek vs olunca namaz vs kabul olmuyomuş eğer annen namazın niyazında biriyse eve kedi gizlice kedi sokupta anneni ibadetinden etme günaha girme

1|0
    0|0
    • 28gün

Saçma sapan bilgi verme. bende 5 vakit namaz kılan biriyim Peygamber efendimizin sünnetidir kedi beslemek. kendileri kedinin su içtiği kaptan abdest almıştır. kedi kutsal bir hayvandır islamda

• 28gün

Öyle mi dedim kaba bir şekilde dememistim aslında😂😂 Hafiften gülümseyip e leri uzatarak oku 😂😂

• 28gün

Öyle demediysen sorun yok :)

• Kediyi odaya mı tıkacaksın cani sen besleme hayvan falan bir de gizli diyor.

1|0
    1|0
  • Kediyi saklarsin ama kokusunu asla. Odana kedi kumunu koy 1 hafya sonra les gibi kokar kiyafetlerine siner

1|0
    0|0
  • başaramazsın annen mutlaka fark eder

1|0
    0|0
  • Besleyemezsin.

1|0
    0|0
  • Sıla dan imkansız şarkısını armağan ediyorum

1|0
    0|0
  • çok zor