Evinizi nasil aldiniz?

Bu devirde ev almak bayagı zor. Ev alanlar nasil aldiniz kredi falan çekseniz ustune birikiminiz olmasi lazim. Malum ev fiyatlari uctu

0|0
4|14

Erkekler Ne Diyor 14

• türk, kürt , laz vs.. topu aynı..
    ev de ev, ev de ev..
    adama bakıyorsun bir evi var, bir tane daha olsun diye her gün soğan ekmek yiyiyor ya.
    5 tane çocuk yapıp onları da sırf ev parası yüzünden vitaminsiz büyüyor.
    elin avrupalısına bakıyorsun 80 yaşına gelmiş, kirada veya en fazla 1 evi var, adamlar birikim yapacagina dunyayi geziyor, keyfine bakıyor.
    ortalama 75 yıl yaşıyon zaten 2 paraya kıyıp bir gez be adam..
    ne bileyim her gün kuru pilav yeme git bir dışarda ye.
    ama yok!
    ille bir tane daha ev almalisin dimi?
    öbür tarafta, dünyadaki m2'ne göre mi cenneti verecekler sanıyorsun?

1|1
    0|0
    • 1ay

Tamam bir sakin ol nefes al :)))) doğru diyorsun ev alınacak diye ne çile çekenler var

• 1ay

öldüğünde peşinden götürür belki :D

• 1ay

Cep diktirir o kefene😄

• Bilmem kendim alamadım allahtan babam almış ilerde ewlenir falan die öyle duruyo ama Şu an bir hayal ediom iki yıllık mezunum laboratuvarda çalışıom ve aldıgm para 1800 bugun hç birikimim yok çünkü dükkanmı batırdm kenarda bişe yok ve ortalama kullanılck bir 100-110 metre kare daire izmirde 180 den baslıo işte semte göre gidioda gidio hadi biz 200 bitti herseyle dielim bn bankadan 200 bin kredi alsam 10 yılda geri ödemesi 300 bin olur aylık taksit nerden bksan 2,5 civarı denk gelir ki daha ewli deilim bide buna düğün borcu eşya bocu ekle +50 bin heray en az daha ew giderleri hariç 3 bin ödeme çıkarki fazlası olabilir eksiği olmaz yani karı koca çalışşak anca ew taksidi eşya taksidi artk yeme içme elektrık su intrnet vs vay halimize bide çocuk olursa al hastaneden cıkar cıkmaz anane babaneye bırak kim bkcak anam hayatımıza bak yauw peeh bide teee 60 da emekli olcaz

0|1
    0|0
    • 1ay

Kotu dusunme oda olur 😊

• 1ay

Umarım dediğin gbi olur tesekkürler senmi bize soru sordun bnmi sana sorun cıkardım pek anlamadm ama hehe 😂 neyse canımm daha yas küçük hayırlısı bakalım dediğin gbi elbet biri çıkar ne demişler her körün bir alıcısı vardır

• 1ay

Aynen😊

• banka soydum

1|0
    0|0
  • daha alamadik... babadan atadan bisey kalmadiysa ev sahibi olamiyosun

2|0
    0|0
  • ev almak hayal. bir ev parası faiz ödeniyor

1|0
    0|0
  • Ben almadım, ailemle beraber kalıyorum, müteahit'in biri paraya sıkıştı, gelmiş babama yalvar yakar satmaya çalışmış 5 katlı çatı dubleksi, 2006 da 70 milyara aldı, şuanki değeri 350 bin'in üstünde. Şuanda bende müteahitlik yapıyorum, ama ben henüz böyle büyük projeler yapamadım, inşallah 2017-2018 de :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Amma balliymissin be ya😏

• 1ay

şansta varda benim değil, peder iyi kazanıyor, tamamen onun çalışması ve şansı benim değil

• 1ay

Seninde olur iyi kazaniyosa cok calisiyodur. Sende cok calis onun gibi olursun

• Dublex evim var beşiktaşta 😊

0|0
    0|1
  • çok ballydım öyle böyle değil :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasil

• 1ay

askerden yeni geldim baktım belediye toplu konut projesi var bir arkadaş çay içerken bahsetti. gittim düşük gelirli emekliler içinmiş. dedim kesin saçma sapan dağ başı biyerdedir. bir baktım harika lokasyon zeng, n mahallelerinin ortasında boş kalan devlet arsaları. bizim senelerdir yanımızda çalışan servis şoförü var tam kriterlere uyuyo gel dedim başvur benim için. patt çıktı :) 100bine 3+1 ev aldım

• 1ay

Oh masallah😀

• 2 evim var iş karşılığı aldım :)

0|0
    0|1
    • 1ay

O nasil ismiş😊

• 1ay

Öyle tabiki her işin zorluğu sıkıntısı var yok değil. :) Ama para kazanmak ya da birşeylerin sahibi olabilmek içinde elindede para olması gerekiyor en kötü yönü bu..

• 1ay

Aynen.

• Alamadım umudum da yok

0|0
    0|0
    • 1ay

Umudunu kaybetme

• 1ay

Kaybedenler pes edenlerdir. Hicbjseyi olmayip çopculuk yapanlarin bile birgun zengin oldugu bir dunya burasi. Sen umudunu kaybetmeyip calisr dua edersen olmaz dediklerin olur. Sen iste yeterki

• 29gün

zaten umutsuz yaşanmaz ama zor gıbı hayırlısı olsun bakalım

• Babam sağolsun

0|0
    0|0
  • Hala düşünüyorum nasıl alırım diye

0|0
    0|0
  • evi evleneceğim kişiyle birlikte almak istiyorum inşallah

0|0
    0|0
  • babadan kalma 3 adet ev , 2 adet dükkan , 1 adet ticari araç hattı ve 1 adet taksi bunları idare ediyorum bende

0|0
    0|0
    • 1ay

Vayy zengin😉

• 1ay

tutumlu adamım pek harcamıyorum nakiti yeni yatırımlar için

• 1ay

Afferin sana😘

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...