Türk Kızlarının İğrenç Özelikleri?

Yaratıcı yorumlar bekliyorum. Kızlar da cevap verebilir elbette. Birkaç örnek vereyim, buyrun aşağıda...

Türk Kızlarının İğrenç Özelikleri?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Arkasından konuştuğu ile ertesi gün canimli cicimli konuşabilir. Böyle kızlar çok. Başıma geldi bir çok kez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Herkes istediğini hayatında görmek ister sen Türk kızını sevmezsin başkası sever yine Türk erkeğinden. İğrenim iğrenim iğrenen Türk kızları da mevcut ben Türk erkeğini severim onlar sevmez Türk kızlarını, Türk kızlarını seven Türk erkeklerine bırakalım; Türk erkeğini de Türk erkeğini seven Türk kızlarına vızzıklayacak olan başka yerde vızzıklasım ya da gitsin soğuk tenli soğuk hisli Avrupalılarla Ruslarla olsun Türk insanı kendi arasında en çok kavga eden milletlerdendir çünkü yeryüzünde en tutkulu en duygusal en sıcak kanlı milletiz 😏😊

0|0
    0|0
  • türk kızı değilim bazi konular da netim mesela buranin erkeginde ego kiskanclik kin ve hijyen yoksunlugu var sokaga ciktigimda yer de ez az 4 balgam görüyorum yine sokakta etrafima bakiyorum edi büdü gibiler çeşit çeşit çirkin kıllı tüylü şişman kemçik g. tleri kadayıf gibi olmuş dişlerini fircalamayan adamlar... neyse ki ayin 19 unda ait oldugum yere geri dönüyorum

1|0
    0|0
  • Türk değilim ama bana sarı saç yakıştığı için hiç vaz geçemiyorum. Gelelim kızlara kıskançlıkları bazen beni ürkütüyor.

0|0
    0|0
  • Bazı kızlarımız erkeklere inanıyorlar en iğrenç özellikleri

2|0
    0|0
  • kendini bir bok sanmak

0|1
    1|0
  • Ben kadar aşağılıyıcı bir yaklaşım. İnsan kendi milletini neden böyle görür ki?

0|0
    0|0
    • 24gün

milletle ilgili bir problemimiz yok. tespit yapıyoruz.

• 24gün

yazma yersiz milliyetçilik yapacaksın belli ki. yine de teşekkür ederim yorum için

• 24gün

Hayır milliyetçilikle alakası Yok, sadece olayı.
      Uzun olucak diye vaz geçtim

• babanda anan icin boyle derken taptı annecigine. sonra seni dogurdu. döl israfi...😂😂😉

0|0
    0|0
    • 23gün

böylesine bir bacım 6 xper olup bu sitede hala üye olabiliyor. adminler de bu yazıyı görmüyor. @sevdiğininprensesi baban benim. annene sor gerçeği açıklasın yıllar sonra

• Sizin derdiniz çok uğraşın durun :)))

0|0
    0|0
  • gosteris budalaligi.

0|0
    0|0
  • Begenmiyorsan kimse seni zorlamıyor.

0|0
    0|1
  • bir yorum yapacağım ama yorumu kaldırmayacağına söz ver

0|0
    0|0
    • 24gün

saygı çerçevesinde olursa dilediğini yazabilirsin. şahsıma hakaret edersen şikayet ederim. ayrıca yorumu kaldırma gibi bir yetkim yok

• 24gün

hayır şahsına değil ama genellemenizi s*ikeyim

• Yabancı kızlardan farkı yok Türk kızlarının.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk kızları çoğunluk olarak güzel ama maalesef egoları ne ruslarda ne de diğer kuzey ülkelerin kızlarında var.

0|0
    1|0
  • Aynen öyle

0|0
    1|0
  • Görüş açısı

0|0
    1|0
  • türk kızları eski asaletini kaybetmiş

0|0
    1|0
Yükleniyor...