Romantik erkek mi maço erkek mi?

Bence böyle vıcık vıcık romantik olmamalı ağırlığı olmalı özel günlerde romantik olmalı maço ağır basar. Bakışlar korkutsa bile gülüşler içi ısıtır ;)

1|0
25|16

Kızlar Ne Diyor 25

• Maço erkek sevmem. Romantik, ince, kibar erkekleri severim. Erkeğin böyle olması onun hayatındaki kadını kollamasına, güçlü olmasına engel olmadığı gibi, erkek gibi erkek olmak için de kaba saba olmaya gerek yok...

0|1
    0|0
  • ormantik olsun benim olsun. Çocuk doğurabilcek kapasitede olsun :D

0|1
    0|0
  • Romantik erkek sevmem. Erkek dediğin maço olmalı.

0|1
    0|1
  • Kesinlikle maço. Ben sürekli sürekli bir şeylerin gösterilmesinden, söylenmesinden nefret eden biri olarak romantik bir erkekle yapamam.

0|1
    0|0
  • Erkek dedigin yerine gore maco yerine gore romantik olmali. Bu isin ayarini bilmeli. Macoluk derken kaba saba anlayissiz degil. Gorunusu karizma sert bakisli dik basli yuregi mangal gibi olmali. Sevmesini de kizmasini da bilmeli. Entel kibar olmayi da bilmeli otorite kurmasini da bilmeli 've erkek dedigin tek duze siradan degil cok yonlu olmali kadinina sonu bitmemis roman olmali

1|1
    0|0
  • Ağır başlı ve olgun olmali erkek baskalarinin yaninda vıcık hareketlerden kesinlikle hoslanmam ama bas basayken sevgisini belli edebilmeli

0|1
    0|0
  • Ben öküz seviyorum

0|1
    0|0
  • Romantik ama abartılı değil, ilgili sevgisini gösteren ama eşini her şeye karşı koruyan bir aslan olmalı

0|1
    0|0
  • Vicik vicik romantik olmasin ama beni de sevdigini de belli etsin mesela romantik davranip beni sevmeyebilirde

0|1
    0|0
  • Nefes alan erkek

0|1
    0|0
  • Romantik olmalı ama dozunda

0|1
    0|0
  • Her şeyin fazlası kötü, yerine göre davranmayı bilmeli.

0|1
    0|0
  • Yerine göre davranacak

0|1
    0|0
  • Ortası. Sürekli romantik olan erkek sinir bozar sıkar sadece

0|2
    0|0
  • ortaya karışık :D

0|1
    0|0
  • Romantik

0|1
    0|0
  • fifti fiftii olsun 😀

0|1
    0|0
  • Ortası

0|1
    0|0
  • Giyim konusunda karismayan macolar varsa alırım 😂😂

0|1
    0|0
  • İnsan olsun

0|1
    0|0
  • Maço

0|1
    0|0
  • romantik olmamalı

0|1
    0|0
  • Ben dominant karakterli olduğum için fazla maço olmasın, bazı dönemler maço olsun

0|1
    0|0
  • Maçormantik.

0|1
    0|0
  • Mina koyum hepsinin

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Sert haşin gaddar bir o kadarda kibar olmalı
    İyi dans etmeli ısrar etmeli :)

0|1
    0|0
  • Hem romantik istiyorlar hemde maço bu kadınlar kafayı yemiş ne istediklerini bile bilmiyorlar. 😎😎😂 Hem maco olsun diyorlar ama biraz kılıbık olsun diyorlar ahahhH ne istediklerini bilmedikleri için saapp geziyorlar.

0|1
    0|0
  • Normal erkek

0|1
    0|0
  • ikisinin karışımı

0|1
    0|0
  • Herkes senin dediğin gibi birisini istiyor

0|1
    0|0
  • şimdi erkek dediğin bide türk erkeğiyse maço olacak abi romantiklikte olmalı ama dozunu kaçırırsan hatunun şımarma ihtimali yüksek

0|1
    0|0
  • ikisinin ortası

0|1
    0|0
  • Ayırdır baba?

0|1
    0|0
  • Romantik tabi maço diyende lafta der rol yapar insanız karşımızda hayvan yok

0|1
    0|0
  • Piskolejisi bozuk

0|1
    0|0
  • Dışarda romantik yatakta maço

0|1
    0|0
  • Beta erkegi

0|1
    0|0
  • Kadinlar maco erkekleri seviyor turkiyede romantik erkek yilisik olur skilirsin bir sure sonra bence

0|1
    0|0
  • Orta şeker

0|1
    0|0
  • celladına aşık olmuşsa bir millet mustehak ona her türlü eziyet-zillet

0|1
    0|0
  • ulannnn

0|1
    0|0
Yükleniyor...