Şimdi telefonumu zaptetti diye dava açabilir miyim?

Eski erkek arkadaşımla kredi çekip telefon aldık. ve lakin ayrıldık ve kredi borcunu 5 ay ödemedi. Şimdi ödemesi için aradığımız telefonlardan ses kaydı almış. Tehdit hakaret diye şikayette bulunacakmış. Bunda bir sıkıntımız yok. Fakat bende gidip telefonun imei numarası benim üzerime telefonumu zaptetti diyip herhangi bir şikayette bulunabilir miyim?

0|0
913

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Bulunamazsın.

1|0
    0|0
  • Bu da sevgili ha :/

1|0
    0|0
  • Telefon kredi derken kredi karti ile mi alindi ikincisi telefon kimin adina fatura edildi ayrica senin bilgin olmadan almis oldugu ses kaydi suc teskil ediyor...

0|0
    0|0
    • Şöyle ingden kredi çekildi benim adıma ve benim adıma fatura edildi

• Telefonun taksitlerini odetemezsin ancak telefonu geri alabilirsin. Bunun bir kac yolu var.
      1. si ararsin eski sevgilini polise sikayette bulundum eger telefonu 2 gun icinde bana getirmezsen is adli makamlarla ugrasirsin dersin. 2. si 1. maddede acikladigim isi normal yollardan cozmek icindi. Eger bu konuda olumsuz bir donus alirsan. Polise gidersin durumu anlatirsin Eski erkek arkadasim telefonumu aldi iste bu faturasi bu da telefonun bilgileri dersin is. Buyuk ihtimalle oradaki polis islem yapmadan verdigin numarayi karakoldan arar polis merkezine cagirir ya da sikayetci olursun polis merkezinde is adli makamlarca cozulur. Telefonu IMEI den kapattirmaya gelince. BTK nin ihbar hatti var durumu anlatirsin IMEI numarasini verirsin kimlik bilgilerini vs Telefonu kilitletirsin. SIM Kart kendi adinaysa da GSM operatorununden sim i engelletirsin ancak baska sim ile kullanmaya devam edebilir. Bence konu senin lehine. Yapacaklarin senin insafina kalmis

• Mükemmel yorum. Çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim.

• Hiç uğraşma o da sana ceza olsun. Sadece dosya açılması zaten 200 tl gibi bir rakam.

1|0
    0|0
  • o ses kaydiyla hiç bişey yapamaz ses kayıtları son olan olaylardan sonra delil olarak gösterilemiyor diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Boşanma ve ceza davalarında gösterilebiliyormuş hala 😕

• genede bişey yapamazki şu an mahkemelerde öyle davalar görülüyorki kaçakçıları bile uğraştırmasın diye salıyolar hemen hakimlerin işi çokkkk :)

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...