Avrupa'daki AKP'liler neden Türkiye'ye dönmüyor?

Hem Avrupa'da Türk nüfusu azalmış olur, istenmediğiniz yerde neden duruyorsunuz?

Güncellemeler:
1ay Akp'liler bile tayyibin yönettiği ülkede yaşamak istemiyor, kıvırmayın.

2|0
5|23

Erkekler Ne Diyor 23

• Adamlar oralarda sosyal demokratlara oy veriyor ama kendi ülkelerinde Akp'ye. Öyle onlar.

3|6
    2|1
  • Çoğu yurt dışından syaset yapıp ülkeyi güllük gülistanlık sanıyor. Gel geri denildiğinde burdaki füzeni mi bozamam diyor.
    Biliyorki oradaki en kötü durumu bile bizim ülkeye göre iyi.

Gelirmi adamlar rahatlarını bozup...

2|4
    1|1
  • dönsünler bakalım. orda uzaktan akp yandaşlığı yapmak kolay.

2|4
    1|1
  • Onlar avrupa da sol partilere oy verip rahat yaşayıp Türkiyede dincilere oy verip şeriat diyorlar varya ayar oluyorum hepsine

3|0
    0|0
  • Donerler mi hic orada solcu partilere oy verir welfare parasi yerler ama akp ye oy atarlar.

2|2
    2|0
  • 1|2
    1|1
    • 1ay

Avrupa da insan gibi yaşayıp demokrasi ve hukuk ile korunurken her türlü sallamak serbest nasıl olsa

• Hem oradan ülkenin kaderini oy ile değiştirebiliyor hemde gelip bizle o çok sevdikleri Akp hükümetiyle bir arada yaşamıyorlar :D korkak mı desem, ikiyüzlü mü desem bilemedim?

2|0
    0|0
  • çünkü fakirliği sevmiyorlar, Türkiyeyi mahvetmeyi seviyorlar.

1|3
    1|0
  • akpli veya degil neden sadece akplileri çagiryorsun dıgerlerını degil

2|0
    2|3
    • 1ay

AKp'liler ülkeyi bu hale getirdiği için olmasın?

• 1ay

ya yüregin varsa gizliden cık o zaman görüşünü öyle söyle? ben akpyi sevmem ama senın gıbı ınsanlarıda sevmem. akp ile aynı zıhnıyettesınız kusura bakma.

• 1ay

@faruk07 Hitler simit satıcısı mıydı mk

• Sosyal medyada olsun bu sitede olsun bakıyorum da hep Ak parti aleyhine atılıp tutuluyor. Chp aleyhine kimse atıp tutmuyor her tartışmayı başlatan Ak parti karşıtları oluyor bu nasıl bir ağlama şekli :-D

2|1
    2|4
  • Ahaha dönerler mi hiç rahatları yerinde olan bize olsun zaten

2|0
    0|0
    • 1ay

Avrupa ya da Amerika da yaşıyor olsam düzenim orda kurup çoluk çocuğa karısmış olsam neden döneyim ki... kaldı ki bir tek akp ye oy verenler değil diğer partilere oy verenler de var o ülkelerde onlarda gelmez... yurt dışında yaşayan insanlar düzenlerini orda kurmuşlar... siz olsanız geri geirmisiniz... Hazır düzeninizi kurduğunuz yerden geri dönermisiniz... lafım size değil ama bu düşünceye sahip kişilere... akp li değilim son 2 seçimde de chp ye oy verdim ki fanatik olmasam da... ama sadece akp liler diye ayırmak ayrımcılıktan başka bir şeye grmiyormu... ha kaldı ki akp li ya da değil benim umrumda bile olmaz... insanları partiye göre deği düşünce ve fikirlerine göre seçerim

• 1ay

Üşendim ama eyv

• Neden akplilerden yuruyorsun. amerikanin yarisindan cogu chpli. onlar donsun o zmn boylece amerikadaki turk nufusu azalmis olur?

2|0
    1|3
    • 1ay

Akp'li olmayan herkes bu ülkeye yaşamayı istememe hakkına sahip

• 1ay

Kim tiiye alıyor bizi şu an.
      Başta dayılık yapıp, sonra paşa paşa özür diledipimiz rusya mı
      Bizi yöneten amerika mı
      20M $ karşılığında mavi marmarada ölen vatandaşlarımı satıp, anlaştığımız israil mi

Kardeş herkes konuşur

• 1ay

80 ve 90'larda kaç ayda bir patlama oluyordu knk? Ayrıca suç oranını ve adalet sisteminin bozukluğunu bu dönemdekinden ne kadar fazlaydı? O dönemlerde millet belki ekmek kuyruklarına giriyordu ama şimdide millet hastane sıralarında suriyelilerden yer kapmak için uğraşıyor.

• O zaman sende şuna cevap ver... neden avrupa ve de amerikada ki chp - mhp ve de diğer partilere oy verenler neden geri Türkiyeye geri dönmüyor

0|1
    0|0
    • 1ay

Çünkü akp'liler ülkeyi yaşanmayacak hale getirdi. Şort giydikleri için tekme yemeyi veya akp'nin mahvettiği eğitim sisteminde çocuklarının aptallaşmasını neden istesinler?

• 1ay

Sizin mantığınıza göre tüm yaşlıların akpli olması lazım? Emekli albay olan büyükbabama da "bir şey bilmiyor" dersin sen

• 1ay

hiç bir halt bilmediğin kesin zaten senin... insanlar her olayı kendi işlerine geldiği gibi anlatır... her olayı kendi bakış açılarına göre etrafına aktarır ki bu olaykara kendi yorum ve düşüncelerini de ekleyerek...

• Adamlar düzen kurmuş işi orda evi orda nasıl gelecek buraya, boşuna algı operasyonu yapmauun artık millet yemiyor Reis bütün dünyada seviliyor

1|1
    1|1
    • 1ay

algı operasyonu yapılacak insanların yurt dışında kurdukları düzeni sorgulamaz kimse... ve aynı şekilde de orada ki insanlarında bu ülke de olmadan burada ki siyasi olayalara söz söyleme haklarıda yok...

• Sana mı kaldı kimin ne yapacağı.

2|1
    3|5
  • Tayibi sevmem ama bu adamı küçümsemeyin. Bu adam bir cihaat çağrısı yapsa en az 5 milyon müslüman gelir

0|1
    0|0
  • güncellemene katılıyorum

0|0
    0|0
  • Uzaktan hoş geliyor Türkiye onlara.

0|0
    0|0
  • Yemiyooo

0|0
    0|0
  • Orada hayat güzel gelirler mi😄

0|0
    0|0
  • neden dönsün

0|0
    0|0
  • güzel soru ;) bakalım nasıl yanıtlar gelecek :) avrupanın rahatlığı bırakılır mı hiç :D

2|1
    1|0
    • 1ay

Avrupanin nesi rahatmis merak etim, Burdada calisiyorum vergi yuksek saglik vergisi falan var Turkiyedede siz kisi basi her ay 385euro kisisel ozel aidiyat ve her ay ayri 140 euro oduyormusunuz saglik icin? Hayir sanmiyorum hastaneler falan bedava size. Gel burda yasa sonra konus avrupanin rahatlini

• 1ay

@ObSeSsioN tamam haklısın. ama geliri gideri de düştükten sonra "sadaka" gibi kalıyorsa birşeyler yanlış değil midir? insanlar arasında ekonomik uçurumlar falan? tamam, gidip yaşamadım, görmedim avrupayı, ama en azından vergilerini verdikten sonra sana rahatça geçinebileceğin para kalmıyor mu? doğrusu nedir? bizim polonyadaki, danimarkadaki, fransadaki arkadaşlar sırf hava atmak için mi yalan söylüyorlar? kazançları çok küçük rakamlar değil anlattıklarına göre.

• 1ay

avrupada en cok vergiyi gideri olan yer Hollandadir diger ulkeri bilmem. Sana bisey daha diyim Fransa demisken kayin biladerim orada yasiyor. Kendine calisiyor ama yaslaninca ona gecinmek icin Fransa devleti 300 euro verecekmis gecimi icin. eve yardim var ama simdiden dusunuyo nasil gecinecem 55yasina gelince. Belirtim gibi her ulkenin kendine has ozellikleri var ben Hollandayi soyledim fransayi danimarkayi degi. Kazancin iyi ama geldigi gibide geri aliyorlar. Turkiyede en azindan kazandin fazlalik senin oyle ucurum vergiler yok bildim kadari. Oradada akrabalarim var

• dönerler mi hiç :D çok şakacısın

1|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• chp'liler Atatürk'ün kurduğu ülke yerine niye avrupa da duruyorlar? işte benzer sebepler...
    önceden gitmiş yerleşmiş artık orda bir işi var, çocukları oraya alışmış, ordada adama ihtiyaç var vs

0|0
    0|0
  • Burda kalıp Kaleyi içten feth edeceğız başka sorun varmı?

1|1
    2|3
    • 1ay

Jdkshdkdhskhkshdkhdjdhjd kesin yaşanır bu jdkd

• 1ay

@faruk07 nerden bilecek? Ben bile dünyada yoktum. Hepsi sözde ATATÜRKÇÜ ben selanikte doğduğu eve gidip dolaşmışımdır bunlar boş boş konuşurlar ancak. Hazm edemiyorlar.

• 1ay

Amaçlarını anlıyorum az çok eski günlere dönüp fordlanma isteği :-D

• Avrupadan kim dönüyor ki? Onlarda dönsün?

0|1
    2|2
  • Buraya dönüp işsiz mi kalsın adamlar. Bize iş mi var? Avrupa dan buraya gelip napacak döner mi satacak

0|1
    0|0
    • 1ay

Tayyip ekonomiyi düzeltmemiş miydi ya? Onun kadar harika bir liderin ülkesinde ne işsizliği?

• 1ay

Ya de get şimdi bir konuşucam yer gök inlicek. Küfür etmek istemiyorum millet hala mal mal bakıyo çıldırıyorum

• hem orda yaşarlar hemde bize akpyi reva görürler çok seviolarsa geri donsunler

1|3
    2|1
Yükleniyor...