Hiç unutamıyorum dediğiniz en korkunç gününüz, anınız 👻 ?

Hiç unutamıyorum dediğiniz en korkunç gününüz, anınız 👻 ?
Edit: yurtta kaliyorum. Cok sevdigim bir kiz arkadasimi gece gelip seni opcem diye dalga gectim. Sonra gece saat 2:40 ta yan odaya gittim alt yatakta uyuyordu arkasi donuk bir sekilde.. onu optum, yanaklarini sıktım. Yanına uzanacaktım, rahat uyusun diyerek vazgecip odama geri geçtim. Yurdumuz da kabasakal koyu diye bir koyun mezarliginin karsisinda. Neyse ertesi sabah seni optum farkettinmi dedim arkadasima " hayir farketmedim nerde uyuyordum beni nasil opebildin biz kardesimle ust ranzada uyuyorduk, alt yatakta kitaplar oldugu icin toplamaya usendik" dedi 🔫

Güncellemeler:
26gün Anlatın dinleyelim
26gün 👽👽🔞👻

0|0
0|7

Erkekler Ne Diyor 7

• bir ruyadan uyandığımda evin için soğuktu ya da bana öyle geliyordu sol elim yok gibiydi hisetmiyordum ve deli gibi terliyordum sonra lavobaya gittim ışığı actim aynanin karsina gectim ve tam aynaya baktigim sirada ışık kapandı sigortalar atmış sonra kafam titriyor gibi oldu ve daha soğuk oldu sonra bağırdığımı hatırlıyom bayılmışım çok kötuydü bunun yüzünden 1 2 ay ışıklar yanık uyudum :/

0|0
    0|0
  • hahahah ulan kitaplara mı. kerkindin :D

0|0
    0|0
  • Aslında yok

0|0
    0|0
  • cinler musallat olmuş sana ayvayi yedin sen

0|0
    0|0
  • Hass uc harfli mi optun simdi :/

0|0
    0|0
  • Ormanda çakal kovaladı dunya rekoru kırmısımdır kosuda asdf

0|0
    0|0
  • hahahaaa

0|0
    0|0
    • 26gün

gece gel anlatayım Şimdi tadı çıkmaz

• 26gün

Hele bir de tam Dolunay zamanı Allah diyorum kaçacak yer ararsın Ben anlattığımda

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...