19 yasindayim. üniversite okuyorum ailem 1000tl gönderiyor. 8 kişilik yurtta kaliyorum. sizce evde mi kalsam yurttami?

19 yasindayim. üniversite okuyorum ailem 1000tl gönderiyor. 8 kişilik yurtta kaliyorum. sizce evde mi kalsam yurttami?
yurtta aylık 500tl para biriktiriyorum.

0|0
11|7

Kızlar Ne Diyor 11

• seneye eve çıkarsın

0|0
    0|0
  • Ben olsam imkanlari guzel baska yurda cikarim. Ben de 6 kisilik odada kaliyorum. Ses sorunu haricinde keyifli. Tek basina olmak da cok bunaltici ve tavdiye etmem. Bundan onceki yurdumda tek kisi kaliyordum. Ailem kal demelerine ragmen kyk ya ciktim. Bana da 1100 tl net veriyorlar.

0|0
    0|0
  • ben olsam. eger durumum yeterse evde tek kalirim

0|0
    0|0
  • biraz daha biriktir kafa birilerini bulunca eve çıkarsın ama eve çıktığında hem çok iş yüklenir sana hemde para yetiştirmen zor olur

0|0
    0|0
  • Yurtta rahag değilsen çık eve

0|0
    0|0
  • Off keşke annemler bana da aylık 1.000 tl gönderse :/ iyi anlaştığın arkadaş grubun varsa onlarla eve çık

0|0
    0|0
  • Bence ilk yılını yurtta geçir. Hem çok iyi para biriktirirsin hem de kafa dengi birini bulmak için zamanın olur. Yurt koşullarından yaka silkersen de ikinci senende güvendiğin birileriyle eve çıkarsın. Gerçi nerede okuyosun bilmiyorum, ev kiraları değişiyor sonuçta.

0|0
    0|0
  • Yurtta kal.

0|0
    0|0
  • Okrlun hangi şehirde? buna bağlı olarak değişir. Kira pahalı mi değil mi açısından

0|0
    0|0
  • Hangisi rahatsa

0|0
    0|0
  • Sen parayi geç de ev ne kadar zor temizliği yemeği falan en iyisi yurt derim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Para biriktirme şansın oluyorsa git kendine bir hesap aç ve biriktirmeye devam et. Yaşın çok genç senin yaşlarındayken ben okumayı bırak borç içinde yüzüyordum elindeki imkanların değerini bil kardeşim.

0|0
    0|0
  • bence bu yıl paranı biriktirmeye başla gelecek yıl kendin arkadaş bulup eve çıkarsın

0|0
    0|0
  • Apartta kal en mantıklısı ama yemek işi var birde tabi

0|0
    0|0
  • Yurtta kal kalan parayı dışarıda harca derim

0|0
    0|0
  • ev daha rahat ama birikim yapiyomussun yurtta kal

0|0
    0|0
  • Eve çık sonra tersten gör ardından don paça yurda dönersin bırakın özenti işleri

0|0
    0|0
  • ev kirasi yakacagi diger giderleri koyunca kafa kafaya denggelir se eve cik derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...