Dolar'ın 3.23 TL olması sizin için bir şey ifade ediyor mu?

Günaydınlar olsun herkese... Soru başlıkta, fikirlerinizi alalım.

0|1
6|28

En İyi Kız Görüşü

• Yatırım yapmak lazım dolara

0|1
    0|0
    • 1ay

Bu durumda mı?

• 1ay

Seçimler netlestikten sonra ve yıl sonuyla başı arasında yükselme bekliyorum 😛 doları takip ederim akıllıca oynarsan kazandırıyor en az 2 en fazla 20 30 bine kadar köşeye atıp yatırıp yaparak %80 lere kadar kâr elde edebilirsin 😊

• 1ay

Günlük sıcak para için yaptığım zamanlar oldu. Ama 2 yıl önce bıraktım. Gayrimenkul sektöründeyim, arsa benim için çok daha mantıklı bir yatırım aracı. Ama dediğin doğru, yıl sonlarına doğru uygun iken alıp sonra satmak parana göre iyi kâr getirebiliyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba,

Dollar degil Euro'ya yatirim yaptim iki hafta önce, büyuk ülke secimleri herzaman kazandirir.

Ayrica @Herhangibiriişte cok güzel aciklamalarda bulunmusun! :)

1|1
    0|0
    • 1ay

Aynen hocam beni de şaşırttı ve utandırdı. Seni de tebrik ederim, bu karışıklıkta dövize yatırım yapmak cesaret işidir.

• 1ay

Nasıl projeler acaba eğer bilgim varsa Tabiki sohbet etmek isterim 😊

• 1ay

@Herhangibiriişte networking. 3 yildir üzerinde calistigim bir proje. Ve dünya genelinde faaliyet göstericek.

Kızlar Ne Diyor 5

• Aslında kötü bir durum ama yatırımı olanlar için harika bir durum

0|1
    0|0
  • yılbaşı zamları umarım karşılar

0|1
    0|0
  • dolarım olsa cevırırdım ama yok bısey de ıfade etmıyor bu yuzden

0|1
    0|0
    • 1ay

Alım gücünü düşün ablacım sen de.

• 1ay

Biribiri ile bu kadar çelişen kelimeler... İstesen kuramazsın cümleyi. Hayırlı olsun hayırlı olsun :)

• 1ay

celıskı neresınde.

• Dolarla beraber Japon Yeni de artış gösterdiği için yen in aartması işime geliyor

0|1
    0|0
    • 1ay

ya ne saçmalıyorsun tamam aldığın artıyor ama harcadıkların katlanarak artıyor

• 1ay

Neyse benim dediğim bişey yok arkadaş fazla asabi galiba

• 1ay

ya bak hemen yaftayı yapıştırıyorsun ben asabi değilim sadece empati kurmanı istedim

• Bülent Ecevit zamanında dolar arttı batıyoruz diye kasaları fırlatan cahilleri meydanlara davet ediyoruz😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Türkiye'deki insanlar bir tepeye çıkmış, tsunamiyi seyrediyor şu an. Çoğu, ben yeterince yüksekteyim bişey olmaz, edasında. Ve acı gerçek şu ki o dalga herkesi yutacak. 2000 krizi gibi de değil bu kez.

Titanikte su güverteye ulaşana kadar insanlar dans etmeye devam ediyordu. Bizim insanların şu an yaptığı bu. Anlayın artık, batan sadece fakirlerin gemisi değil hepimizin gemisi. Üstelik bu gemide Titanikteki gibi flikalar yok.

Bir ülkede araba üzerinden değerinin üç katı kadar vergi alınıyorsa eğer bu o devletin paraya ihtiyacı olduğundan değil, artık bir arabanın ithalatına bile toleransı kalmadığı içindir. Uyanın artık, uyanın...

0|1
    0|0
    • 1ay

Bırak uyusunlar... Araba'da alıp binmesinler, bisiklet bile fazla bazılarına. Ecevit döneminde, dolar 2 tl olunca yazar kasa attı esnaf, gezi parkında 3 tl olduğu için eline pala aldı. Şimdi ağzı dolu heralde.

• 1ay

Aksine "yoo, gemi gayet iyi" diyorlar :)

• 1ay

Aynen öyle

• herkes için ifade ediyor ama çoğu insan bunu idrak edebilmiş değil.

1 gecede %4 fakirleştin ey Türk milleti.

1|1
    0|0
  • Ediyor zıçtık
    Yine zam geldi ürünlerimize

0|1
    0|0
  • alım gücümün bitmesi

0|1
    0|0
  • evet alıveris yaptıgım siteler kura. göre değişiyor baya kötü oldu

0|1
    0|0
  • 5 lira da olacak 10 lira da. hep değer kazanacak döviz. böyle olmaması, tersine hareket mucize olur (o da zaten olmaz)

0|1
    0|0
  • Kenarda 2700 dolarim var. Onun disinda bir faydasi yok :/

0|1
    0|0
  • Darbe girisiminden 1 hafta sonra 2.90 olmustu pedere dedim o kadar bagla biraz diye sakalda var aslinda ama dinletemiyorum.

0|1
    0|0
  • her geçen gün fakirleşiyoruz..
    dışa bağlı yaşamanın sonucu..

0|1
    0|0
  • şirketin daha az kazanması yıl sonu zam olmaması ekonomiğk kriz

0|1
    0|0
  • çok güzel şeyler ifade ediyor, gelirim dolar, gözlerim dolar

0|1
    0|0
  • hepimize giren durumdur. en çok hehe ben zaten 50 tl. lik benzin alıyorum diyen tiplere gıcık oluyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

Tam beyinsiz olanı onlar...

• 1ay

şu an biri binlerce koruma ordusunu aşıp yazar kasayı atacak olsa kasayı atan kişi fetö'cü olur, sülalesi ağlatılır, vatana ihanetten yargılanırdı. rte'nin ise farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarıyla bölücü teröriste karşı dik duruşunu bozmayan adam olarak servis edilir, alkışlanırdı. atanada müebbet verirlerdi :)

• 1ay

Hiç şaşmaz hiiçç :)

• Yakıt artıyo elektronik mazemeler artıyo tabiki bizi ilgilendiriyor ne yazıkki

0|1
    0|0
  • Benim gibi ithalatla uğraşanlar için kara gün

0|1
    0|0
  • Evet mazda 3 serisini hatirlatti.

0|1
    0|0
  • ülke için iyi bir durum değil elbette. ama dolar ile maaş alan arkadaşların ülkeyi şu anda düşündüğünü hiç sanmıyorum.

0|1
    0|0
    • 1ay

Açıkça belirtiyorlar zaten, haklı kendilerince.

• 1ay

İyi bir eğitim sistemi "çok ütopik" bir cümle artık :)

• 1ay

evet bakıldığında ütopik ama imkansız değil :)

• Evet avizelerime zam geldi bilginiz olsun.

0|1
    0|0
  • Etmez mi ediyor tabi, özellikle tekstil sektörü için kötü oldu.

0|1
    0|0
  • Maaş otomatik zamlaniyor daha ne olsun

0|1
    0|0
  • Fark etmiyor daha da çıkacak

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • kötü bir durum

0|1
    0|0
  • doların türk lirası karşısında bu denli yüksek olması bizleri elbette etkiliyor, örnek olarak kullandığın akıllı telefonun ekranı yurt dışından tedarik ediliyor. yurt dışından gelecek ürünleri tl değil dolar olarak tedarik ediyorsun doların ülkemizde yükselmesi alacağın ürünün dolar fiyatının düştüğü anlamına gelmiyor. aldığın ekran dolar 2 lirayken de 100 dolarken, dolar 3.23 lirayken de 100 dolar arada baya para oynuyor.
    buna b, şekilde karşı konulmalı 1 dolar 1 tl nin 4 katı olmamalı.

0|0
    0|0
  • 2023 ün 23 ü. rezil durumdayız bir ülke düşünün parası 3. sınıf değeri yok

0|1
    0|0
  • Doları bozmasam iki katı olmustu

0|0
    0|0
  • daha 2 gün öönce 3.21 di baya artıyor =D

0|0
    0|0
  • Dolarım yok olan serefszler dsunsun :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Alışverişin de mi yok, hani hayati ihtiyaçlar. Yakıt, gıda, giyim vs..

Yükleniyor...