Acima yetime koyar gotune sozu dogru mu?

bence dogru basimdan gecen bir olayi anlatacagim 9 sinifta serviste abilerim falan beni arka sirada oturtuyorlardi normalde yapmam ama tanidik insanlar iyiler neyse en arkada oturuyordum bizim okulda demir diye biri var eroin bagimlisi bir abisi boyuda kisa uzulurdum cocuga ama hic konusmazdim simdi bir gün nasil sinirse bana satasti sacimdan falan cekti yumruk falan atti ben bisey yapmiyorum dayak yer falan abisine soyler gel çık isin pesinden zaten o her vurdugunda guluyup ne kadar rezil bir insansin diyordum pismanim keske dovseydim Allah belami versin yolda gordugum an ebesinin nikahina gidecem :) sizinde aniniz varsa yazin :)

• evet katiliyorum acima yetime
    25% (1)60% (3)44% (4)Oy Ver
  • hayir katiliyorum aci yetime
    25% (1)20% (1)22% (2)Oy Ver
  • hikayeni begendim sa
    50% (2)20% (1)34% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• paşa sana yetimler bişey mi yaptı? bunun yetimlikle ne alakası var ki adam eroin bağımlısı diye adamı yetim yaptın 2 dakikada ee son pişmanlık fayda etmiyor sen acıdığından vuramadığını sanıyorsun ama belkide korktun ve şimdide burda acıma yetime diyosun yazdıkların tutarsız sen önce aç peygamber efendimizin sav hazretlerinin yetimlerle ilgili hadislerine bak sonrada burda bu muhabbetleri yap hadi eyvallah.

0|1
    0|0
    • 1ay

kardesim acima yetime kardesim yetim olsa zaten bu soruyu sormazdim cocugun baskalarindan sinir cikarmasindan rahatsiz oldumda bu soruyu sordum belki o zamanlarda onu dovsem cidden kotu seyler olurdu eroinci bir abi yazik benim oyle abim olsa nasil olurdum diye dusundum hak verdimde ama o sadece bana satasiyordu cunku ben cocuklaga satasmiyordum piskolokik biseyleri var olur falan diye

• 1ay

kusura bakma cok gec yaziyorum biraz hatali yazmisim

Yükleniyor...